همواره این مورد در ذهن همگان بوده است که چگونه میتوانیم به یک وب سایت اعتماد نماییم و خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهیم، ما در زیر مواردی را بیان خواهیم نمود که با اثتناد بر این موارد میتوانید به وب سایت ما اعتماد نمایید.

اخذ پروانه کسب و مجوزهای قانونی

 گروه صنعتی اسکندری به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات سرمایشی در ایران جزو اولین و معدود تولید کنندگانی است که تمامی مجوزات مربوطه در زمینه تولید محصولات سرمایشی را دارا میباشد، از جمله این مجوزات میتوانیم به پروانه کسب رسمی ، مجوز رسمی از واحد اصناف ، امضای الکترونیک ، مجوز از امور مالیاتی ، مجوز اداره شهرک های صنعتی و… میباشد. علاوه بر این یکی از محکم ترین دلایلی که میتوانید به وب سایت ما اعتماد نمایید وجود پروانه کسب گروه صنعتی اسکندری میباشد که شما میتوانید در هر زمانی به کارخانه گروه صنعتی اسکندری مراجعه کرده و از کارخانه دیدن فرمایید.

 اخذ مجوزهای قانونی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت

سابقه طولانی در امر تولید محصولات سرمایشی

واحد نمونه صنعتی استان آ.غ

بازدید مدیریت روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت با حضور صدا و سیما از محل کارخانه گروه صنعتی اسکندری

در تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۱۴ جشن روز صنعت در محل اتاق بازرگانی ارومیه  با حضور دو تن از نمایندگان مجلس ارومیه همچنین معاون استاندار و استاندار و رئیس اتاق بازرگانی اصفهان و معاون وزیر صنعت معدن و تجارت همچنین رئیس پلیس امنیت ارومیه و جمعی از مقامات کشوری و لشگری برگذار گردید و در نهایت با حضور مقامات در سن مراسم اهدا جوایز به کارخانه های متخب شروع گردید و گروه صنعتی اسکندری به عنوان واحد نمونه صنعتی منطقه انتخاب گردید.  بعد از اهدا جوایز آقای جواد اسکندری مدیریت گروه صنعتی اسکندری به عنوان کارآفرین پیش کسوت و مبتکر نمونه کشوری مورد عنایت و تقدیر شخص استاندار قرار گرفت و به پاس یک عمر خدمات صادقانه در صنعت کشور لوح تقدیر و جوایزی دریافت نمود