دستگاه‌های یخ‌ساز از تولیدات گروه صنعتی اسکندری می‌باشند.گروه صنعتی اسکندری باسابقه بیش از ۲۰ ساله خود در تولید محصولات سرمایشی یخ‌سازهای خانگی ، یخ‌سازهای رستورانی و یخ‌سازهای صنعتی مختلفی را در ویترین فروش خود دارد.دستگاه یخ‌ساز خانگی ۱۵ کیلوگرم ، یخ‌ساز رستورانی ۴۰ کیلوگرم و یخ‌سازهای صنعتی در ظرفیت‌های بیش صد کیلوگرم تولید و عرضه می‌گردند.در تولید دستگاه یخ‌ساز بایست استانداردهای خاصی علاوه بر استانداردهای مرسوم رعایت گردد.به دلیل مصارف انسانی این محصول بهداشت دستگاه و مخزن و فرایند تولید یخ بایست به‌دقت صورت گیرد و یخ نهایی به‌صورت کاملاً بهداشتی تولید گردد.یخ‌سازهای گروه صنعتی اسکندری دارای بدنه استیل طبق اصول اداره بهداشت می‌باشند.قابلیت تولید یخ در ٍ دو سایز مختلف از دیگر ویژگی‌های این دستگاه یخ‌ساز می‌باشد.از سایر تولیدات این کارخانه می‌توان به انواع آب‌سردکن صنعتی و آب‌سردکن فانتزی ، یخ خردکن ، مخزن حمل شیر و … اشاره نمود.

گروه صنعتی اسکندری E.I.G یک واحد صنعتی سازمان یافته در شهرک صنعتی ارومیه  مرکز آذربایجان غربی میباشد که دفاتر فروش آن در شهرستان ارومیه و تهران به عنوان پایتخت ایران قرار گرفته است. این گروه صنعتی متشکل از دو کارخانه میباشد که یکی از آنها در شهرک صنعتی فاز دو و دیگری در شهرک صنعتی فاز دو توسعه ارومیه قرار گرفته است. این گروه صنعتی در سال ۱۳۷۲ تاسیس شده و دارای سابقه ای در حدود ۲۵ سال در صنعت این کشور میباشد. محصولات سرمایشی و برودتی تنها تولیدات این کارخانه نبوده و این گروه صنعتی دارای تولیدات متنوع ای در رابطه با قطعات دیجیتالی ، سیستم های سرمایشی و گرمایشی ، تجهیزات دام و طیور ، دستگاه جوجه کشی و انواع ماشین آلات میباشد.
اما دستگاه های آب سرد کن فلزی در سایز های مختلف و همچنین انواع شیر سرد کن فروشگاهی و شیر سرد کن مخصوص دام داری همچنین دستگاه های پلیت و شیر سرد کن مخصوص ایستگاه های جمع آوری شیر در کنار انواع دستگاه های یخ ساز قالبی و کارخانه یخ سیار و ثابت و صد البته یخ ساز های حبه ای خانگی و صنعتی از جمله مهمترین تولیدات گروه صنعتی اسکندری موسوم به E.I.G میباشد.
علت دام و توسعه این گروه صنعتی با وجود تمامی مشکلات اقتصادی کشور در طول ۲۵ سال گذشته تاکید بر کیفیت در کنار رعایت حقوق مصرف کننده از طریق ارائه خدمات پس از فروش ایده آل به هم میهنان و مشتریان خارجی میباشد. در طول یک دهه گذشته بیش از ۲۰ درصد تولیدات این مجموعه به کشور های همسایه صادر گردیده و این مجموعه دارای نمایندگی فعال فروش و خدمات پس فروش در برخی از کشور های همسایه میباشد.

مدیریت عامل این گروه و دارنده نماد اعتماد این وبسایت جناب آقای جواد اسکندری حبیب قشلاق از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و از تلاش گران عرصه تولید در کشور میباشد ایشان به عنوان مدیرعامل و سهام دار عمده مسئولیت کل کارخانه را برعهده دارند.
اکنون و در آستانه ورود به دهه بعدی فعالیت کارخانه سعی بر آن داریم که با تقویت هرچه بیشتر گروه تحقیق و توسعه ، همچنین گروه کنترل کیفی و نظارت بر تولید همچنین با تقویت هرچه بیشتر گروه خدمات پس از فروش و گارانتی موجبات رضایت هرچه بیشتر مشتریان داخلی و خارجی خود را فراهم نماییم.مدیریت عامل این گروه جناب آقای جواد اسکندری حبیب قشلاق از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و از تلاش گران عرصه تولید در کشور میباشد ایشان به عنوان مدیرعامل و سهام دار عمده مسئولیت کل کارخانه را برعهده دارند.

گروه صنعتی اسکندری E.I.G دارای نمایندگی فعال در سرتاسر کشور میباشد و برای شهر های فاقد نمایندگی نیز در کمترین زمان ممکن محصولات تولیدی خود را ارسال می نماید. هزینه ارسال برخی از کالا ها رایگان بوده و برای برخی دیگر کمترین هزینه حمل محاسبه میگردد که معمولا مبالغ بسیار اندکی میباشد بنابر این امکان خرید محصولات این کارخانه از سرتاسر کشور وجود دارد. بر همین اساس ما دارای قرار داد های طولانی مدت با باربری های پیش تازبندر ، باربری وطن ، حامد بار ، و شرکت کالا رسان و صد البته شرکت تی پاکس میباشیم. و شما میتواند اطمینان کامل داشته باشید که کالا های خریداری شده توسط شما با سریع ترین و ارزان ترین روش ممکن برای شما ارسال خواهد شد.

حاج جواد اسکندری
مدیر عامل گروه صنعتی اسکندری