آبسردکن آب جوشکن

آبسردکن آب جوشکن
نویسنده am.admin تاریخ اردیبهشت ۹, ۱۳۹۷ دسته مقالات

آبسردکن ، آب جوشکن

آبسردکن ها به عنوان دستگاه هایی که در هوای گرم تابستان استفاده از آن ها ضرورت پیدا می کند ، برای تولید آب سرد و خنک به کار گرفته می شوند. تجهیزاتی مانند کمپرسور ، کندانسور و مخزن از قطعات اصلی آبسردکن ها هستند به نحوی که کیفیت آن ها به این دستگاه ها بستگی دارد.

در آبسردکن های استاندارد از استیل نگیر غیرمغناطیسی برای ساخت مخزن استفاده می شود. استفاده از استیل نگیر غیرمغناطیسی برای جلوگیری از آلودگی ناشی از زنگ زدگی داخل آبسردکن است. همچنین استفاده از جوش آرگون در ساخت مخزن های آبسردکن های استاندارد متداول است.

آبسردکن های موجود در بازار دارای قابلیت جوشاندن آب و همچنین تولید آب ولرم نیز هستند. به این دستگاه ها آبسردکن های دو منظوره یا سه منظوره گفته می شود. آبسردکن های دو منظوره قابلیت تولید آب جوش و آب سرد را دارند. اما آبسردکن های سه منظوره علاوه بر قابلیت تولید آب سرد و جوش ، می توانند آب ولرم نیز تولید کنند.

آبسردکن دو منظوره

از برندهای بسیار باکیفیت آبسردکن های دو منظوره و سه منظوره موجود در بازار می توان به آبسردکن های آزتک ترکیه اشاره کرد. این آبسردکن ها که تحت لیسانس کشور ایتالیا ساخته می شوند ، دارای قابلیت هایی همچون استفاده از استیل نگیر غیرمغناطیسی در ساخت مخزن و مواد ای بی اس صنعتی در ساخت بدنه ، شیرها و سینی ضد چکه ، امکان اتصال مستقیم به آب شهری و وجود یخچال هستند.

در ساخت آبسردکن های آزتک معیارها و ضوابط سازمان ملی استاندارد ایران و وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی رعایت شده است و استفاده از آن ها برای خریداران ایرانی توصیه می شود.
گروه صنعتی اسکندری با بیش از ۲۵ سال سابقه فعالیت در زمینه دستگاه های سرمایشی و برودتی و واحد برگزیده تولیدی خانه صنعت در سال ۹۵ ، وارد کننده انحصاری محصولات آزتک به ایران است. آبسردکن های آزتک با یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش گروه صنعتی اسکندری به فروش می رسند.

حتماً بخوانید :   فواید یخ پولکی
دیدگاه ها