آبسردکن استیل

آبسردکن استیل
نویسنده am.admin تاریخ اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۷ دسته مقالات

آبسردکن استیل

همانطور که می دانید آبسردکن ها به عنوان وسائلی که استفاده از آن ها در زمان هایی مانند اواسط تابستان که دمای هوا شدیدا بالا می رود ، از ضرورت بسیار بالایی برخوردار می شوند. آبسردکن ها وسائلی هستند که از قطعاتی همچون بدنه ، کمپرسور ، کندانسور ، شیرها و غیره ساخته می شوند. استفاده از قطعات اصل در ساخت آبسردکن ها می تواند کیفیت آن ها را به صورت قابل ملاحظه ای افزایش دهد. در این مقاله قصد داریم شما را نوع خاصی از آبسردکن ها یعنی آبسردکن های استیل آشنا کنیم.

آبسردکن ها در انواع فانتزی و استیل (صنعتی) ساخته می شوند. بدنه آبسردکن های فانتزی با استفاده از مواد ای بی اس و پلاستیک ساخته می شود و در مکان های خانگی ، اداری و تجاری کاربرد دارند. از انواع این آبسردکن ها می توان به آبسردکن های قابل اتصال مستقیم به آب شهری یا مخزن دار اشاره کرد. برخی از آبسردکن های فانتزی دارای قابلیت تصفیه آب را نیز دارند.

در یک دید دیگر می توان آبسردکن های فانتزی را به انوع دومنظوره و سه منظوره تقسیم بندی کرد. آبسردکن های دو منظوره قابلیت تولید آب سرد و گرم را دارند. اما آبسردکن های سه منظوره قابلیت تولید آب ولرم علاوه بر آب سرد و گرم را نیز دارند. در ساخت مخزن آبسردکن های فانتزی از استیل نگیر غیر مغناطیسی و جوش آرگون استفاده می شود.

در ساخت بدنه آبسردکن های استیل یا صنعتی از استیل استفاده می شود. آبسردکن های استیل در انواع یک شیر ، دو شیر ، سه شیر و چهارشیر ساخته می شوند. از این آبسردکن ها در مکان های دارای ازدحام بالای ۲۰۰ نفر مانند مسجد و سالن های ورزشی و مدارس استفاده می شود. هر چقدر تعداد افراد بیشتر باشد ، باید از آبسردکن های استیل یا فلزی با تعداد شیر بیشتر استفاده کرد. در ساخت این آبسردکن ها از کمپرسورهای قدرتمندر متداول است.

حتماً بخوانید :   آبسردکن ایرانی

از مزیت های این نوع از آبسردکن ها می توان به قابلیت اتصال مستقیم آن ها به آب شهری اشاره کرد. بدین معنی که در استفاده از آن ها نیازی به بکارگیری مخزن برای تامین آب نیست. علی رغم این که اتصال مستقیم به آب شهری از مزیت های این دستگاه ها به شمار می رود ، می تواند برای استفاده از آن ها مشکل ساز باشد زیرا در صورت قطع شدن آب یا ترکیدن لوله ها امکان استفاده از آن ها برای تولید آب سرد وجود ندارد. از دیگر مزای این آبسردکن ها می توان به ظرفیت بالای تولید آب سرد توسط آن ها اشاره کرد.

گروه صنعتی اسکندری با ۲۵ سال سابقه فعالیت در زمینه دستگاه های برودتی و سرمایشی و واحد تولیدی برتر شمال غرب کشور در سال ۹۵ ، تولید کننده انواع آبسردکن های استیل یک شیر ، دو شیر ، سه شیر و چهار شیر در ایران می باشد. استفاده از استیل نگیر غیرمغناطیسی و جوشکاری آرگون در ساخت مخزن و بدنه و بکارگیری کمپرسور و کندانسورهای قدرتمند از مزیت های آبسردکن های استیل گروه صنعتی اسکندری است. این آبسردکن ها با یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش در بازار عرضه می شوند.

دیدگاه ها