آبسردکن ایرانی یا خارجی

آبسردکن ایرانی یا خارجی
نویسنده am.admin تاریخ فروردین ۲۱, ۱۳۹۷ دسته مقالات

آبسردکن ایرانی یا خارجی ؟ » برای خرید آبسردکن های خانگی و صنعتی کافی است سری به فروشندگان لوازم خانگی و یا نمایندگان فروش کارخانه های سازنده آبسردکن ها بزنید. در بازار آبسردکن ها محصولات برندهای مختلف داخلی و خارجی به فروش می رسند و اگر اطلاعات کافی در مورد آبسردکن ها نداشته باشید در خرید این دستگاه ها با سردرگمی مواجه خواهید شد. در این مقاله می توانید اطلاعات مفیدی در زمینه خرید آبسردکن های داخلی و خارجی کسب کنید.

آبسردکن ایرانی یا خارجی

کیفیت آبسردکن ها همانند محصولات دیگر به قطعات استفاده شده در آن ها بستگی دارد. تجهیزات اصلی آبسردکن ها شامل بدنه ، کمپرسور ، کندانسور ، مخزن و شیرها است. احتمالا در بازار به آبسردکن های یخچال دار یا تصفیه دار نیز برخورد کنید که قطعات استفاده شده در این دستگاه ها از دستگاه های معمولی بیشتر هستند. طبیعی است که اگر آبسردکنی که می خرید دارای قطعات با کیفیتی باشد ، دستگاه نیز کیفیت مناسب و البته قیمت بالاتری هم خواهد داشت. بنابراین توصیه می کنیم کیفیت و قیمت را تواما مد نظر داشته باشید.

آبسردکن های خارجی

زمانی آبسردکن های قدرتمندی مانند هیوندای و سامسونگ در بازار ایران عرض اندام می کردند. اما با اعمال تحریم های یک جانبه علیه ایران ، صادرات بسیاری از کالاها من جمله ابسردکن به ایران متوقف شد. به همین دلیل آبسردکن هایی که الان با این برندها در بازار ایران به فروش می رسند ، اکثرا بدل هستند و کیفیت آبسردکن های اصل را ندارند. همچنین آبسردکن هایی با برندهای گوسونیک ، مجیک و مدیا که در اصل چینی هستند در بازار ایران به فروش می رسند.

حتماً بخوانید :   کاربرد یخ و یخ سازها در زندگی روزمره

آبسردکن های ایرانی

اعمال تحریم ها فرصت بسیار مناسبی برای هموطنان ایرانی برای حمایت از کالاهای داخلی است. سازندگان دستگاه های آبسردکن ایرانی مانند شرکت آنی و گروه صنعتی اسکندری آبسردکن های تولیدی خود را با کیفیت بسیار مناسبی تولید می کنند. یکی از مزیت های این دستگاه های ایرانی قیمت بسیار مناسب آن ها نسبت به نمونه های رقیب خارجی است.

خرید آبسردکن ایرانی یا خارجی

آبسردکن های فانتزی تک شیر و دوشیر گروه صنعتی اسکندری با برند آزتک در ترکیه و تحت لیسانس ایتالیا مونتاژ می شوند. آبسردکن های صنعتی استیل نوع دیگر آبسردکن های این واحد تولیدی هستند که از آن ها می توان در مکان های عمومی مانند معابر ، هیئت ها ، مساجد و شرکت ها استفاده کرد. آبسردکن های گروه صنعتی اسکندری با یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش در بازار عرضه می شوند.

دیدگاه ها