آبسردکن ایرانی
آبسردکن ایرانی
نویسنده امین تاریخ فروردین ۲۲, ۱۳۹۷ دسته مقالات وبلاگ

آبسردکن ایرانی » خرید کالای ایرانی بهترین راه برای حمایت از تولید داخلی است. در حال حاضر در صنعت ایران محصولات باکیفیت و مناسبی تولید می شوند اما متاسفانه ذهنیت منفی بسیاری از افراد آن ها را به خرید وسایل و تجهیزات خارجی سوق می دهد. این ذهنیت منفی می تواند به دلیل تجربه بد این افراد از خرید کالاهای داخلی باشد.

خرید آبسردکن ایرانی

باید توجه کرد که یک انتخاب اشتباه نباید منجر به بدبینی نسبت به وسایل و تجهیزات ایرانی شود. این را به خاطر داشته باشید که صنعت ایران در حال رشد و شکوفایی است و با انتخاب مناسب می توانید از کیفیت کالاهای ایرانی لذت برده و از تولید داخلی حمایت کنید.

در مورد صنعت آبسردکن نیز همین مساله برقرار است. با وجود برندهایی مانند ایستکول ، ادمک ، مجیک و گروه صنعتی اسکندری در این صنعت با یک انتخاب صحیح می توانید از کیفیت کالای ایرانی لذت ببرید.

آبسردکن ایرانی ساخت گروه صنعتی اسکندری

گروه صنعتی اسکندری با ربع قرن سابقه فعالیت در زمینه دستگاه های برودتی از پیشگامان این صنعت در کشور است. آبسردکن های این گروه صنعتی با بدنه استیل و تمام اتوماتیک تولید می شوند. این آبسردکن ها در مدل های صنعتی تک شیر ، دو شیر ، سه شیر و چهار شیر و با آخرین استانداردهای مصوب وزارت بهداشت و درمان تولید می شوند.

استفاده از آبسردکن های صنعتی گروه صنعتی اسکندری بسیار آسان است و کافی است دوشاخه آن را به برق وصل کنید و از نوشیدن آب خنک تولید شده توسط این آبسردکن ها لذت ببرید. سیستم داخلی دستگاه نیز از جنس استیل نگیر غیرمغناطیسی است که به هیچ عنوان در اثر آب دچار زنگ زدگی نمی شود.

حتماً بخوانید :   معماری یخدان ها

استفاده از عایق فوم تزریقی با دانسیته بالا منجر به صرفه جویی مصرف انرژی توسط آبسردکن می شود. این آبسردکن ها قابلیت استفاده در مکان های مختلف من جمله معابر و پیاده روها ، مکان های صنعتی مانند کارخانجات ، اماکن عمومی ، مساجد و تکایا و جاهای دیگر را دارند.

دیدگاه ها