آبسردکن ایستاده کووی CHP-08BR

آبسردکن ایستاده کووی
نویسنده am.admin تاریخ اسفند ۱۳, ۱۳۹۶ دسته وبلاگ

در این مقاله قصد معرفی و تحلیل آبسردکن ایستاده کووی (Coway ) را داریم که البته علاوه بر قابلیت آبسردکن بودن خود قابلیت یخ سازی را نیز دارا میباشد. شرکت تولید کننده این آبسردکن در چین میباشد اما بنا به دلایلی که یکی از آنها کارکرد تحت لیسانس سازنده کره ای میباشد در قسمت پشتی این محصول یک برچسب مبنی بر ساخت کره جنوبی مشاهده میفرمائید. قسمت آبسردکن این دستگاه به طور شگفت انگیزی دقیق کار میکند اما زمانی که تصفیه آب را نیز روشن میکنیم تا همزمان آب را با سردکردن تضفیه نیز بکند خواهید دید که کل دوره سرد کردن مخزن ۷.۱ لیتری آن حدود یک ساعت طول خواهد کشید اما تضفیه این مقدار آب علارغم اینکه توسط شرکت سازنده در تبلیغ ۱ ساعت اعلام شده با کمال تاسف خواهید دید که بیشتر از ۳ ساعت به طول خواهد انجامید.

طراحی آبسردکن ایستاده کووی (Coway )

طراحی آبسردکن کووی (Coway ) مخصوص ادارات میباشد و به همین دلیل نیز بسیار بزرگ طراحی شده است و در مغازه یا دفتر کار یا مکان های دیگر قابل استفاده نمیباشد و این یک ضعف بزرگ برای این محصول به شمار می آید. علاوه بر این وقتی وارد قسمت یخسازی این محصول شویم خواهیم دید که از یک موتور قدرتمند برای این کار استفاده شده است اما دریغ از ۱% صرفه جویی در مصرف انرژِی ، این دستگاه یخساز با مصرف ۲۰۹ وات برق یکی از پر مصرفترین دستگاه های یخساز در سطح خاور میانه میباشد و به همین دلیل نیز نمیتوانید به طور دائم از این محصول استفاده نمائید.

حتماً بخوانید :   تاریخچه پیدایش یخچال و قطعات بکار رفته در آن

این دستگاه آبسردکن در صورتی که مصرف انرژی برایتان مهم نیاشد انتخاب مناسبی برای اداره جات خواهد بود. البته شایان ذکر است که به اعتقاد بسیاری از مصرف کنندگان این محصول قسمت یخسازی در کووی کاملاً تبلیغاتی بوده و به جای یخ های بلوری و شفاف یخ های برفکی تولید مینماید.

دیدگاه ها