آبسردکن با آب جوش

آبسردکن و آبجوش کن.
نویسنده am.admin تاریخ بهمن ۸, ۱۳۹۶ دسته وبلاگ

آبسردکن برای تهیه آب سرد جهت نوشیدن مخصوصاً در فصل تابستان از دستگاهی بنام آبسردکن استفاده می کنند که در منازل، اداره ها، اماکن عمومی، اماکن آموزشی، تفریحی، سینماها و غیره یافت می شود. عملکرد سیکل مکانیکی و الکتریکی آب سرد کن شبیه یخچال می باشد، مجموعه آن درون یک محفظه با اسکلت آهنی قرار دارد و طوری ساخته می شود که جهت تعمیر بتوان از یک یا چند طرف محفظه قابل باز شدن باشد. در این بخش به معرفی مدل جدیدتری از این دستگاه یعنی آبسردکن با آب جوش خواهیم پرداخت ، با ما همراه باشید.

 

آبسردکن و آب جوش - آبسردکن با آب جوش

آبسردکن با آب جوش

امروزه مدل بالاتری از این نوع آبسردکن ساخته می شود که مجهز به یک مخزن کوچک جهت گرم کردن آب توسط یک المنت برقی در کنار مخزن آب سرد وجود دارد و میتواند یخچال کوچکی در پایین داشته باشد اما سیکل مبرد آن با آبسردکن سری شده است و توسط کمپرسود ۱/۸ کار می کند. در مدل یخچالی دار دارای ۲ عدد ترموستات معمولی که توسط یک کلید دو طرفه سبزرنگ کنترل می شود. هنگامی که کلید در حالت بالا باشد دستگاه از ترموستات آبسردکن و در حالت پایین از قرمز رنگ کنترل می شود. برای آب گرم تر هر دو PTC کار می کنند.

خرید دستگاه آبسردکن با آب جوش

چنانچه قصد خرید دستگاه آبسردکن با قابلیت آبگرمکن را دارید ، مجموعه کولد میکر ( گروه صنعتی اسکندری ) مفتخر است که در رابطه با تهیه انواع دستگاه آب سرد کن ، سردخانه و هرگونه تجهیزات سرمایشی در خدمت شما عزیزان باشد.

حتماً بخوانید :   آبسردکن رومیزی
دیدگاه ها