آبسردکن تک شیر

آب سردکن یک شیر
نویسنده am.admin تاریخ اسفند ۲۶, ۱۳۹۶ دسته وبلاگ

اگر در پی خرید آبسردکن برای منزل، مغازه و یا شرکت خود هستید توصیه می کنیم که از آبسردکن تک شیر صنعتی بدنه فلزی خریداری کنید. از این آبسردکن ها می توانید برای تهیه آب خنک در کارگاه های صنعتی و مکان های عمومی نیز استفاده کنید. این نوع از آبسردکن ها به دلیل استفاده از فلز استیل نگیر در بدنه آنها، دوام بیشتری نسبت به آبسردکن های فانتزی دارند و به دلیل اتصال مستقیم به آب شهری نیازی به تهیه مخزن یا بطری برای پر کردن آن ها نیست.

آبسردکن تک شیر

آبسردکن تک شیر گروه صنعتی اسکندری با بدنه استیل استنلس خالص و نگیر، منبع استیل خالص و نگیر و کارکرد تمام اتوماتیک قابل استفاده برای تهیه آب خنک در اماکن عمومی هستند. عایق این دستگاه از فوم تزریقی به عنوان بهترین نوع عایق دستگاه های سرمایشی بوده و جنس شاسی آن از گالوانیزه گرم است.
موتور استفاده شده در این دستگاه با توجه به سفارش مشتری با قدرت ۳.۱ یا ۴.۱ و با برند موتوژن تبریز می باشد. همچنین کندانسور و اپراتور قدرتمند این آبسردکن تک شیر، آن را قابل استفاده در مناطق گرم حاره ای مانند جنوب ایران می کند.

با توجه به تمام اتوماتیک بودن این آبسردکن تک شیر طرز استفاده از آن بسیار راحت است و کافی است آن را به لوله کشی آب و برق شهری ۲۲۰ ولت وصل کرده و از آب خنک ایجاد شده توسط دستگاه استفاده کنید.

خرید آبسردکن تک شیر

آبسردکن فلزی تک شیر گروه صنعتی اسکندری دارای ۱ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش است. گروه صنعتی اسکندری علاوه بر تولید دستگاه های آبسردکن فانتزی و فلزی تک شیر، آبسردکن های فلزی دو شیر، سه شیر و چهار شیر را نیز تولید می کند که با توجه به نیازتان می توانید آن ها را خریداری کنید. برای خرید آبسردکن های گروه صنعتی اسکندری می توانید به نمایندگان فروش و یا سایت های فروش اینترنتی گروه صنعتی اسکندری مراجعه کنید.

حتماً بخوانید :   تحلیل و بررسی آبسردکن های آندرانیک
دیدگاه ها