آبسردکن رومیزی

قیمت آبسردکن رومیزی
نویسنده امین تاریخ اسفند ۸, ۱۳۹۶ دسته وبلاگ

معرفی دستگاه آبسردکن رومیزی

آبسردکن ها دستگاه هایی هستند که در انواع مختلف و برای مکان های مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند. استفاده از آبسردکن ها در شرایط جوی با دمای بالا مخصوصا اواسط تابستان غیر قابل اجتناب است. آب سردکن ها در انواع مختلف رومیزی، ایستاده، یخچال دار، بطری دار و اتصال مستقیم در بازار موجود هستند و با توجه به نیازتان می توانید هر نوع از این آبسردکن ها را خریداری کنید. در این بخش به معرفی آبسردکن رومیزی خواهیم پرداخت.

در یک تقسیم بندی کلی دیگر آبسردکن ها را می توان به دو قسمت خانگی و صنعتی تقسیم کرد. آب سردکن های صنعتی ابعاد بزرگتری دارند و بدنه آنها معمولا از جنس فلز است و دارای شیرهای آب بیشتری می باشند. این گونه آبسردکن ها بیشتر درمکان های عمومی کاربرد دارند.

آبسردکن های خانگی ابعاد نرمال و کوچکتری دارند و فانتزی تر هستند. از این نوع آبسردکن ها بیشتر در محیط های اداری و منازل استفاده می شود. آبسردکن های رومیزی نوع خاصی از آبسردکن های خانگی هستند که ابعاد کوچکتری نسبت به سایر انواع آبسردکن ها دارند. این نوع آبسردکن ها فضای زیادی را اشغال نمی کنند و میتوان در مکان های مختلف مانند روی میز از آن ها استفاده کرد. دیگر مزیت آبسردکن های رومیزی این است که قابلیت حمل و نقل آسانی دارند.

آبسردکن رومیزی از تچ

کارخانه ازتچ یکی از معتبر ترین شرکت های کشور ترکیه می باشد. در حال حاضر این کارخانه تولید کننده لوازم خانگی محصولات خود را به کشور ها اروپایی نیز صادر می کند. یکی از محصولات این شرکت آبسردکن رو میزی دو شیر خانگی می باشد. این دستگاه آب سردکن طبق آخرین متد روز دنیا طراحی شده است. از ویژگی های بسیار مهم این آب سردکن رومیزی می توان به دو شیر آب سرد و گرم ، کلید های روشن خاموش ، بدنه بسیار مقاوم و ایمنی بسیار بالا اشاره کرد.

حتماً بخوانید :   شرایط سردخانه تابستان

خرید آبسردکن رومیزی

چنانچه قصد خرید دستگاه آبسردکن رومیزی با قابلیت تولید آب خنک و آب گرم داغ را دارید ، فروشگاه کولد میکر با ۲۵ سال سابقه در امر واردات انواع آبسردکن های خانگی و صنعتی در ایران مفتخر است که در رابطه با خرید انواع دستگاه خنک کننده آب در خدمت شما عزیزان باشد.

دیدگاه ها