آبسردکن ساید بای ساید

آبسردکن ساید بای ساید
نویسنده امین تاریخ فروردین ۲۸, ۱۳۹۷ دسته مقالات وبلاگ

آبسردکن ساید بای ساید

امروزه در همه خانه ها و محل های دیگر مانند دفاتر و شرکت ها از یخچال برای ذخیره سازی و سالم نگه داشتن مواد غذایی استفاده می شود. البته بسیاری ترجیح می دهند که به جای استفاده از یخچال از تجهیزات دیگری استفاده کنند که علاوه بر ذخیره سازی و سالم نگه داشتن غذا کارهای دیگری مانند تولید آب سرد و گرم را نیز انجام دهد. این تجهیزات چیزی جز آبسردکن های یخچال دار نیستند.

آبسردکن ها در انواع مختلف فانتزی ، صنعتی و آنی تولید می شوند. آبسردکن های فانتزی که معمولا دارای بدنه پلاستیکی یا ABS هستند در منازل ، ادارات ، فروشگاه ها و مکان های کوچک کاربرد دارند. از آبسردکن های صنعتی نیز که با بدنه های فلزی و استیل ساخته می شوند می توان در محیط های بزرگتر مانند کارخانجات و اماکن عمومی مثل مساجد و هیئت ها استفاده کرد.

نوعی از آبسردکن ها وجود دارند که یخچال دار می باشند و می توان در یخچال آن ها انواع مواد غذایی را ذخیره و نگهداری کرد. به عبات دیگر می توان گفت که این آبسردکن ها چند کاره هستند و علاوه بر کار آبسردکن کار یخچال را نیز انجام می دهند.

آبسردکن های یخچال دار ساید بای ساید دسته ای از آبسردکن های یخچال دار هستند که فضای بیشتری برای نگهداری مواد غذایی در اختیار شما قرار می دهند. از دیگر قابلیت های آبسردکن های یخچال دار ساید بای ساید می توان به توانایی نگهداری مواد غذایی متنوع در قسمت های مختلف یخچال اشاره کرد.

حتماً بخوانید :   یخسازی طبیعی یا سنتی در ایران

آبسردکن های ساید بای ساید با برندهای مختلف در بازار به فروش می رسند. از میان برندهای با کیفیت این آبسردکن ها می توان به آزتک ترکیه اشاره کرد. آبسردکن های آزتک تحت لیسانس ایتالیا ساخته می شوند و به صورت انحصاری توسط گروه صنعتی اسکندری به ایران وارد می شوند. گروه صنعتی اسکندری با بیش از ۲۴ سال سابقه در زمینه تولید و فروش دستگاه های برودتی ، آبسردکن های آزتک را با یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش در ایران عرضه می کند.

دیدگاه ها