آبسردکن عمومی

آبسردکن عمومی
نویسنده امین تاریخ فروردین ۲۶, ۱۳۹۷ دسته مقالات

آبسردکن عمومی

آبسردکن عمومی » آبسردکن های عمومی ، آبسردکن هایی هستند که در مکان های عمومی مانند مساجد ، خیابان ها ، مدارس و حرم ها کاربرد دارند. این آبسردکن ها را حتما در خیابان ها و پیاده رو ها مشاهده کرده اید. این آبسردکن ها از بدنه استیل و با تعداد شیرهای متعدد ساخته می شوند.

از مزایای آبسردکن های عمومی می توان به این مورد اشاره کرد که تعداد افراد بسیار زیادی می توانند از آن ها استفاده کنند. مخصوصا در مکان هایی مانند حرم های مذهبی و پارک ها که تعداد افراد بسیار زیادی در آنجا تجمع دارند استفاده از این نوع آبسردکن ها بسیار ضروری است.

حتما شما نیز در استفاده از آبسردکن های عمومی متوجه شده اید که کیفیت این دستگاه ها به اندازه سایر آبسردکن ها مانند آبسردکن های فانتزی و صنعتی نیست. و معمولا آب سرد تولیدی آن ها در گرمای تابستان به اندازه کافی خنک نمی شود.

آبسردکن های عمومی قبلا به صورت فلزی طراحی می شدند و خطر برق گرفتگی قبلا در آن ها وجود داشت. اما در حال حاضر این دستگاه ها توسط شهرداری ها با استفاده از مصالح ساختمانی ساخته می شود و خطر برق گرفتگی در آن ها وجود ندارد. همچنین استفاده از این مصالح باعث استحکام و مقاومت بالای این آبسردکن ها می شود.

یکی از معایب اصلی این دستگاه ها این است که به دلیل استفاده افراد مختلف از آن ها امکان رعایت بهداشت در آن ها بسیار ضعیف است و احتمال انتقال بیماری در آن ها وجود دارد. بنابراین در استفاده از آبسردکن های عمومی باید به این نکته نیز توجه داشته باشید.

حتماً بخوانید :   بررسی یخساز آلبرتینی

گروه صنعتی اسکندری با سابقه ۲۵ سال سابقه فعالیت در صنعت دستگاه های برودتی تولید کننده انواع آبسردکن های عمومی است. آبسردکن های عمومی این کارخانه با بکارگیری موتورهای دانفوس فرانسه با یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش به بازار عرضه می شوند.

دیدگاه ها