آبسردکن ژاپنی

آبسردکن ژاپنی
نویسنده am.admin تاریخ اردیبهشت ۱, ۱۳۹۷ دسته مقالات

آبسردکن ژاپنی

بازار خرید و فروش آبسردکن در اواسط تابستان به دلیل افزایش بی رویه دمای ها بسیار گرم می شود. اگر شما هم برای خرید و فروش آبسردکن به بازار مراجعه کنید به علت وجود برندهای مختلف آبسردکن ها و عدم داشتن اطلاعات کافی در این زمینه سردرگم شوید و نتوانید تصمیم درست و مناسب را در خرید دستگاه بگیرید.

در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از آبسردکن های قدرتمند موجود در بازار ایران آشنا کنیم. آبسردکن ژاپنی HITACHI HWDB3000 نمونه قدرتمند آبسردکن های HITACHI ژاپن است که با ظاهری بسیار زیبا و شیک می تواند آب سرد و خنک مورد نیاز مصرفی شما را تامین کند. این آبسردکن ژاپنی دارای ۳ دکمه برای خروج آب سرد ، آب گرم و آب معمولی از دستگاه است.

توان بخش سردکن این دستگاه ۵۲۰ وات و توان بخش گرمکن آن ۴۲۰ وات است. بنابراین می تواند در هر ساعت ۲ لیتر آب سرد و ۴ لیتر آب گرم تولید کند. آبسردکن HITACHI HWDB3000 مجهز به سیستم قفل کودک است و در صورت داشتن کودک خردسال در خانه دیگر جای نگرانی از ریختن آب گرم به روی کودکتان نیست ، زیرا با فعال کردن آن امکان خروج آب گرم از آبسردکن وجود ندارد. همچنین از یک سینی برای جلوگیری از ریختن آب بر روی زمین در زیر این آبسردکن استفاده شده است.

این آبسردکن ژاپنی از یک کمپرسور قدرتمند از نوع مبرد R134a با وزن ۳۲ گرم بهره می گیرد. این کمپرسور قادر است آب خنک کمتر از ۱۰ درجه سانتی گراد و آب گرم نزدیک به ۸۵ درجه سانتی گراد را تولید کند. شرکت سازنده این آبسردکن توصیه می کند که برای صرفه جویی در مصرف برق ، بخش آبگرمکن آن فقط در مواقعی که به آب گرم نیاز است روشن باشد و به صورت مداوم روشن نماند.

حتماً بخوانید :   انواع آبسردکن یخچال دار

برای روشن و خاموش کردن دو بخش سردکننده و گرم کننده آبسردکن می توانید از دکمه سبزرنگ (برای قسمت سردکن دستگاه) و از دکمه قرمز رنگ (برای قسمت گرم کن دستگاه) استفاده کنید. آبسردکن هیتاچی دارای ۱۲ ماه گارانتی و ۳۶ ماه خدمات پس از فروش است.

دیدگاه ها