آبسردکن کابین دار

آبسردکن کابین دار
نویسنده امین تاریخ اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۷ دسته مقالات

آبسردکن کابین دار

آبسردکن های موجود در بازار در انواع مختلف تولید می شوند که از آن ها می توان به آبسردکن های کابین دار اشاره کرد. آبسردکن کابین دار آبسردکنی است که در آن منبع آب در داخل دستگاه قرار دارد. دستگاه برای تولید آب خنک ، آب موجود در منبع در داخل کابین را با استفاده از پمپ آب به داخل مخزن منتقل می کند. از مزیت های این دستگاه های آبسردکن می توان به قرار نگرفتن مخزن در جلوی دید و اشغال فضای کم توسط آن ها اشاره کرد. یکی از مهمترین معایب آبسردکن کابین دار قیمت بالای آن ها است.

در مقابل آبسردکن های کابین دار ، آبسردکن های منبع دار وجود دارند که منبع آن ها در قسمت فوقانی دستگاه قرار می گیرد. در این دستگاه ها به دلیل قابلیت مشاهده راحت منبع آب ، به آسانی می توان از خالی شدن منبع مطلع شد و آن را از آب پر کرد. قیمت این دستگاه ها بسیار مناسب است و با پولی که برای آبسردکن های کابین دار می پردازید ، می توانید آبسردکن های مخزن دار که سایر امکاناتی نظیر یخچال دارند را خریداری کنید.

از آبسردکن های منبع دار قدرتمند موجود در بازار ایران می توان به آبسردکن های آزتک ترکیه اشاه کرد. این آبسردکن ها از نوع آبسردکن های یخچال دار هستند و دارای قابلیت هایی نظیر بدنه از جنس ای بی اس ، شیرها و سینی ضد چکه و مخزن آب سرد و گرم استیل استنلس غیر مغناطیسی اشاره کرد.

آبسردکن های منبع دار آزتک ترکیه به دو صورت دو منظوره (تولید آب گرم و سرد) و سه منظوره (تولید آب ولرم علاوه بر تولید آب سرد و گرم) ساخته می شوند. این آبسردکن ها منحصرا توسط گروه صنعتی اسکندری با بیش از ۲۵ سال سابقه فعالیت در زمینه دستگاه های برودتی و سرمایشی وارد کشور می شوند و دارای ۱ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس فروش عرضه می باشند.

حتماً بخوانید :   آبسردکن ایستاده
دیدگاه ها