آبسردکن کم مصرف

آبسردکن کم مصرف
نویسنده امین تاریخ اردیبهشت ۵, ۱۳۹۷ دسته مقالات وبلاگ

آبسردکن کم مصرف

در فصل تابستان به دلیل دمای بسیار بالای هوا و نیاز مبرم به استفاده از وسائل سرمایشی ، مصرف برق به حداکثر میزان می رسد. بنابراین استفاده از تجهیزات سرمایشی کم مصرف که بتوانند در زمان های پیک مصرف انرژی بدون وقفه به فعالیت خود ادامه دهند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. نمونه این دستگاه ها ، آبسردکن ها هستند که وظیفه تامین آب سرد و خنک مصرفی را در مکان های مسکونی ، اداری و عمومی بر عهده دارند.

آبسردکن های استاندارد باید قادر باشند که در زمان های اوج مصرف انرژی در تابستان یعنی بین ساعت ۱۹ تا ۲۳ به فعالیت خود ادامه دهند. استفاده از قطعات الکتریکی مانند کمپرسور و کندانسور کم مصرف برای این منظور ضروری است. همچنین مخزن آبسردکن که در حالت های استاندارد از استیل نگیر غیرمغناطیسی ساخته می شوند باید ضخامت لازم را داشته باشند تا در زمان قطعی برق با محیط پیرامون کمترین تبادل انرژی و حرارت را داشته باشند. استفاده از جوش آرگون برای این منظور ضروری است.

در میان آبسردکن های استاندارد موجود در ایران می توان به آبسردکن های قدرتمند دو منظوره و سه منظوره آزتک ترکیه اشاره کرد. این آبسردکن ها که تحت لیسانس ایتالیا ساخته می شوند ، با مصرف بهینه انرژی طراحی و ساخته می شوند. ساخت این آبسردکن ها منطبق با استانداردهای سازمان ملی استاندارد و مصوبات وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران است.

آبسردکن کم مصرف دو منظوره

آبسردکن های دو منظوره و سه منظوره آزتک ترکیه با یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش گروه صنعتی اسکندری در ایران به فروش می رسند. این گروه با ربع قرن سابقه فعالیت در زمینه تولید و فروش دستگاه های سرمایشی و برودتی ، مفتخر به کسب عنوان واحد برتر تولیدی شمال غرب کشور در سال ۹۵ شده ( از طرف خانه صنعت ) شده است. دفتر مرکزی گروه صنعتی اسکندری در ارومیه واقع است.

حتماً بخوانید :   ساخت آبسردکن
دیدگاه ها