آبسردکن گوسونیک GOSONIC مدل GWD-507

نویسنده am.admin تاریخ بهمن ۲۹, ۱۳۹۶ دسته وبلاگ

آبسردکن گوسونیک GOSONIC 

آبسردکن گوسونیک GOSONIC مدل GWD-507 ساخت چین و از نوع آبسردکن های قمقمه ای میباشد که از طراحی مخصوص بهره برده است طراحی این دستگاه ابسردکن رومیزی بوده و مخصوص مصارف خانگی و ادارات می باشد. که جهت قرارگیری بر روی کابینت یا استفاده در محیط های کوچک بسیار مناسب است.

از ضعف های این دستگاه میتوانیم به عمر مفید کم و موتور کم کیفیت آن اشاره کنیم که یکی از مشکلات بسیار بزرگ در این محصول به شمار میرود، و از خصوصیات مفید این دستگاه نیز میتوانیم به زمان کم برای آماده شدن آب گرم و سرد در این دستگاه جهت استفاده ، وجود آب گرم  سرد و ولرم جهت استفاده همراه با شیرهای مجزا ، سه چراغ بر روی یدنه این آبسردکن تعبیه شده است که نشانگر آماده شدن آب گرم سرد و ولرم میباشد و زمانی که هر یک از این چراغ ها روشن باشند کاربر متوجه خواهد شد که آب سر یا گرم یا ولرم آماده است و میتواند استفاده نماید.

آبسردکن گوسونیک مدل GWD-507

یکی دیگر از دلایل ضعف این دستگاه آبسردکن استفاده زیاد برق آن میباشد که تا ۵۰۰ وات برق مصرف مینماید و این یک ضعف بسیار مهم میباشد، همچنین در صورتی که به طور مداوم آب گرم روشن بماند احتمال اختلال و سوختگی ترموستات نیز وجود دارد. شایان ذکر است که تمامی این مشکلات به دلیل استفاده از لوازم کم کیفیت میباشد ، در کل میتوان گفت دستگاه آبسردکن گوسونیک بسیار شیک و کم حجم است که باعث جایگیری مناسب آن در منازل و ادارات میشود اما در قبال این زیبایی ایرادات و نکات ضعفی نیز دارد که به این ایرادات اشاره شد.

حتماً بخوانید :   خرید آبسردکن اداری
دیدگاه ها