انتخاب آبسردکن فلزی و فانتزی

نکات مهم در خرید آبسردکن
نویسنده am.admin تاریخ اسفند ۶, ۱۳۹۶ دسته وبلاگ

انتخاب و خرید آبسردکن فلزی و فانتزی

شاید زمان خرید دستگاه آب سردکن برای شما انتخاب بین آبسردکن فلزی و فانتزی یک مسئله باشد ، در جواب این سوال باید بگویم که در واقع دقیقا بستگی به نحوه استفاده شما از دستگاه آبسرکن دارد به این معنی که شما از آبسردکن در چه مکانی و چگونه مخواهید استفاده کنید.

کاربرد دستگاه آبسردکن

اگر شما قصد دارید آبسردکنی برای یک مکان عمومی مانند مدرسه ، مساجد و حسینی و… تهیه کنید قطعا بهترین گزینه خرید آبسردکن های فلزی یا استیل یک شیر ، دو شیر ، سه شیر و چهار شیر می باشد. چرا که آب سردکن های صنعتی از استحکام بسیار بالای برخوردار هستند و دوام آن ها نسبت به آبسردکن های فانتزی بیشتر می باشد. همچنین در برابر باد و باران بسیار مقاوم هستند. آب سردکن های استیل در واقع دارای تولید حجم بالای از آب خنک می باشند. به این صورت که شما می توانید در هر زمان لیتر بیشتری از آب خنک را در اختیار داشت باشید.

به عنوان مثل اگر قصد دارید برای یک کارگاه صنعتی دستگاه آب سرد کن تهیه نماید مطمئن بهترین انتخاب خرید آبسردکن های استیل یا فلزی صنعتی خواهد بود. حال با توجه به شرایط مکانی تعداد کارکنان می توانید از نوع یک شیر ، دو شیر، سه شیر و چهار شیر انتخاب نماید.

اما اگر در نظر دارید در منزل به عنوان آبسردکن خانگی و یا در اداره یا در مغازه از آبسردکن استفاده کنید پیشنهاد ما انتخاب آبسردکن پلاستیکی یا فانتزی یخچال دار می باشد . چرا که آبسردکن های فانتزی یا یخچالدار دارای ظاهری زیباتر ایمنی بیشتر ، قیمت پایین تر و کاری بیشتر می باشد. همچنین فراموش نکنید که آبسردکن های پلاستیکی داری سیستم خنک کننده آب و آب گرم کن یا همان سیستم تولید آب داغ می باشد به این صورت که شما می توانید برای بهره برداری از دستگاه جهت نوشیدن آب خنک و گوارا از آن برای نوشیدن و تهیه کردن انواع دمنوش ، چای ، قهوه و… بهره ببرید.

حتماً بخوانید :   قیمت آبسردکن

تهیه و خرید آبسردکن فلزی و فانتزی

نکته بسیار مهم این است که قسمت پایینی آبسردکن های پلاستیکی یا فانتزی اکثرا دارای یخچال مجزا می باشند که این یخچال تعبیه شده قادر است مواد غذای و نوشیدنی شما را به حد کافی خنک کرده و از مواد غذای شما تا هفته ها و ماه ها محافظت کند . همچنین آبسردکن های پلاستیکی مصرف انرژی بسیار بسیار پایینی نسبت به آسردکن های صنعتی استیل دارند.

مزایی آبسردکن های استیل یا صنعتی

۱ – دوام بسیار بالای بدنه و چهار جوب
۲ – تولید حجم بسیار بالای آب خنک و سرد نسبت به خنک کننده های آب پلاستیکی
۳ – بدنه تمام استیل ضد زنگ
۴ – قابیلت استفاده در فضا های باز و بسته صنعتی

معایب آبسردکن های استیل یا صنعتی

۱ – تعمیر و نگهداری پر هزینه
۲ – خطر برق گرفتگی به دلیل بدنه عایق فلزی
۳ – نیاز به اتصال به لوله کشی آب شهری
۴ – خطر ترکیدگی آب لوله کشی

مزایای آبسردکن های فانتزی

۱ – ظاهری بسیار زیبا
۳ – داشتن یخچال جهت نگهدار از مواد غذای و خنک کردن انواع نوشیدنی
۴ – تولید آب داغ جهت صرف انواع قهوه ، چای ، دمنوش و …
۵ – گارانتی و خدمات پس از فروش مناسبت
۶ – بهداشت بالا تر ( نسبت به آبسردکن ها صنعتی )
۷ – ایمنی بالای تر ( خطر برق گرفتگی در آبسردکن های پلاستیکی بسیار پایین می باشد )
۸ – قیمت مناسب و ارزان تر
۹ – قابلیت استفاده در مکان های که فاقد لوله کشی آب شهر می باشند

حتماً بخوانید :   یخدان های گنبد دار همراه با دیوار سایه انداز

معایب آبسردکن های پلاستیک

۱ – عدم استفاده در فضا های باز و عمومی ( مانند تکیه ها ، حسینی ، مساجد )
۲ – استحکام کمتر نسبت به آبسردکن های فلزی یا صنعتی استیل

کارخانه تولید آبسردکن

فروشگاه کولد میکر وارد کنند و ارائه کننده انواع دستگاه خنک کننده آب فانتزی ، صنعتی ، فلزی ، استیل و یخچال دار می باشد. و در صورت خرید هر نوع آبسردکن پشتیبان شما خواهد بود.

دیدگاه ها