X
    دسته بندی ها: وبلاگ

خرید آبسردکن

خرید آبسردکن

خرید آبسردکن : آبسردکن وسیله ای است که آب آشامیدنی را سرد کرده و در اختیار کاربر قرار می دهد . در زمان های گذشته دستگاه های آبسردکن فقط برای سرد کردن آب مورد استفاده قرار می گرفت . اما با پیشرفته تکنولوژی روز افزون در کارکرد دستگاه های آبسرد کن نیز تغییراتی بوجود آمده است که علاوه بر سرد کردن آب قابلیت تولید آب داغ را نیز دار می باشد .

انواع آبسردکن

دستگاه های آب سردکن به دو دسته زیر تقسیم می شود
دسته اول دستگاه هایی آب سرد کن ای هستند که منبع آب ندارند و به صورت مستقیم به آب لول کشی شهری وصل می شود . یکی از مزایایی این نوع آبسرکن ها عدم نیاز به پر کردن منبع آب است . البته شایان ذکر است از این آب سردکن ها فقط در مکان های مورد استفاده قرار می گیرند که شیر آب در دسترس وجود داشت باشد.
دسته دوم آب سردکن های می باشند که از منبع آب مجزا برخوردارند . اغلب یک بطری آب پلاستیکی در بالای آبسرد کن قرار می گیرد . از این نوع آب سردکن ها بیشتر در مکان های استفاده می شود که آب لوله کشی شهری در دسترس نیست .

ویژگی های آبسردکن های ساخت گروه صنعتی اسکندری

از ویژگی های اصلی آبسرد کن های ساخت گروه صنعتی اسکندری می توان به موتور بسیار پر قدرت آن اشاره کرد که ساخت کشور کره جنوبی می باشد و داری برچسب انرژی A است . دستگاه های آبسردکن گروه صنعتی eig از دو مخزن مجزا برای آب سرد و آب گرم برخوردار است که از جنس استیل استنلس ۳۰۴ مورد تایید وزارت بهداشت بوده و توسط جوشکاری آرگون مونتاژ شده است . موردی که باید به آن اشاره کنیم سیستم آب گرم دستگاه های آبسردکن eig می باشد که آب را در دمای ۱۰۰ درجه سلسیوس می جوشاند . این در حالی است که دستگاه های موجود در بازار ، آب را تا دمای ۹۰ درجه گرم کرده و در اختیار کاربر قرار می دهد . آبسردکن های eig دارای کلید های روشن و خاموش کردن سیستم آب گرم و سرد بوده که باعث جلوگیری از مصرف برق می شود.

در ساخت آب سرد کن های گروه صنعتی اسکندری از مواد اولیه بسیار مرغوب استفاده شده است . جنس پلاستیک abs با کیفیت و استیل بسیار ضخیم از مهم ترین متریال های استفاده شده در ساخت این آبسرد کن ها می باشد. آب سردکن های ارایه شده توسط گروه صنعتی اسکندری قابلیت کار کرد در شرایط گرم شمالی نیز است . تمامی دستگاه های گروه صنعتی اسکندری دارای ساختار ایمنی بسیار دقیق می باشد و دارای استاندارد های لازم اروپایی مانند ce و iso 9001 است . کلیه قطعات آب سرد کن های eig ساخت کشور ترکیه بوده و دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.

موتور آبسردکن های ارایه شده توسط گروه صنعتی اسکندری

موتور یا همان کمپرسور نصب شده بر رو محصولات گروه صنعتی اسکندری کاملا سفارشی بوده و نسبت به موتور های استاندارد دیگر اب سردکن ها ۲۰ درصد بزرگتر قوی تر است .

خرید آبسردکن

نکات مهمی که در هنگام خرید آبسردکن باید در نظر گرفته شود . اولین مورد که باید به آن دقت کنید انتخاب نوع دستگاه است شما باید متناسب با نیاز و فضای مکان خود آبسردکن انتخاب نمایید . بعد از انتخاب چه نوع دستگاهی تهیه نماید ( منبع دارد یا اتصال به شیر آب ) می بایست مدلی برای استفاده انتخاب نماید از مهم ترین فاکتور های که باید به آن توجه کنید شامل ظاهر ، توان مصرف برق ، کیفیت جنس بدنه ، کیفیت ساخت قطعات ، میزان تولید آب سرد ، گرم و از همه مهمتر گارانتی و خدمات پس از فرشو آن می باشد . اگر قصد دارید هزینه زیادی برای خرید این دستگاه خرج نکنید .

می توانید نوع منبع دار را انتخاب کنید . هر دو نوع آبسردکن بطری دار و آب سرد کن متصل به شیر آب دارای آب سرد و گرم می باشند . بی تردید هدف شما از خرید دستگاه آب سرد کن تامین آب سرد است و وجود قابلیت آبگرم و یخچال شامل ویژگی های منحصر به فرد دستگاه های آب سردکن می باشد.

خرید آبسردکن

قیمت آبسردکن های متصل به آب شهری نسبت به اب سرد کن های منبع دارد بیشتر است . یکی از معایب آبسردکن های منبع دار تعویض بطری آب آن در زمان اتمام آب می باشد اما در آبسرد کن های وصل شده به شیر آب آشامیدنی شهری در طول کارکرد آب سرد کن آب مورد نیاز خود را از آب شهری تأمین می کند .

امین :