آبسردکن یخچال دار

آبسردکن یخچال دار
نویسنده FR تاریخ شهریور ۱۳, ۱۳۹۷ دسته مقالات وبلاگ

آبسردکن یخچال دار و هرآنچه که باید بدانید

در این مقاله که بوسیله سایت کولد میکر تنظیم شده درمورد مصرف آب سرد کن و یخ ساز ازتک حرف خوا هیم زد آنچه درین مقاله خواهید خواند به شرح زیراست

مزیت های آبسرد کن یخچالدار دار

به کار گیری از آب سرد کن درمنازل و مکان های همگانی

 

خرید آبسردکن فریزر دار

با وجود رقابت در بازار دستگاه های سرمایشی , سازندگان این دستگاه ها درپی ارتقای کیفیت محصول ها و ساخت آنان با آپشن های متفاوت می باشند . ساخت کنندگان دستگاه هایی مثل آبسردکن هم از این قافله عقب نیستند و دستگاه ها را با امکان هایی نظیر ساخت آب سرد , گرم و ولرم , تصفیه آب شهری و یخچال فریزر ایجاد می نمایند . این فاکتورها برروی عواملی نظیر ارزش , خرید و فروش آبسردکن ها تاثیر میگذارند .

 

مزیت های آبسرد کن فریزر دار

آبسردکن یخچال فریزر دار مزیت های را دارااست که با به کار گیری از آن می توان در فضای کوچکی نیز آب خنک یا این که گرم فراهم کرد و حتی آبمیوه ها و مواد غذایی را در آن ذخیره کرد . با این امکان نیازی به تهیه و تنظیم یخچال و آبسردکن به طور جدا از هم برای کاربر نیست . اما نباید از آبسردکن های سردخانه دار توقع داشت که مواد غذایی متعددی را در خویش ذخیره نمایند چون حجم سردخانه آن‌ها معمولاً خیلی زیاد نیست .

 

استفاده از آب سرد کن درمنازل و مکان های همگانی

آبسردکن های فریزر دار معمولاً برای استعمال در خانه و محیط های اداری و تجاری مطلوب میباشند اگرچه که از آنان می شود به راحتی در منازل هم به کارگیری کرد . استفاده از آنها در اماکن اداری و تجاری دوستداران متعددی دارد. در فریزر این آبسردکن ها میتوانید گونه های آب میوه و شیرینی جات مایحتاج را برای ملاقات های اداری خویش ذخیره فرمایید .

حتماً بخوانید :   شرایط سردخانه تابستان

 

در خرید آبسردکن یخچال فریزر دار به فاکتورهای زیر اعتنا نمایید :

به استانداردهای ساخت دستگاه دقت فرمایید . آبسردکن های فریزر دار فرنگی که دارنده استاندارد CE اروپا و ISO9001 می‌باشند و شیوه ساخت آن‌ها مطابق با راهبرد های وزارت بهداشت و استاندارد جمهوری اسلامی ایران است , در حق تقدم می‌باشند . لازم به ذکر است که دستگاه های ساخت ایران بایستی دارنده نشان استاندارد ملی جمهوری اسلامی ایران باشند .

به قطعات آبسردکن دقت نمائید . کمپرسور , کندانسور و اوابراتور دستگاه می بایست توان حتمی را داشته باشد . طبق مصوبات وزارت بهداشت به کارگیری از استیل استنلس یا این که ضد زنگ در ساخت مخزن دستگاه الزامی است . تماس گرفتن مخزن سبب تغییر تحول رنگ و بوی آب شده و به دلیل رویش باکتری برای سالمت بشر زیان آور است .

به توان دستگاه دقت فرمایید . آبسردکن های مدرن در گونه های دومنظوره و سه منظوره تولید می‌شوند . توان بخش های خنک کننده و گرم کننده این دستگاه ها به طور جداازهم است . دستگاهی را خریداری فرمایید که توان بخش های خنک کننده و گرم کننده آن جدا باشد در غیر این صورت به دلیل مصرف فراوان برق می بایست شاهد ارتقا هزینه باشید .

بعضا اشخاص ترجیح می دهند که به جای خرید یک دستگاه جدید , آبسردکن فریزر دار استوک را خریداری نمایند . در خرید آبسردکن فریزر دار استوک می بایست به فاکتورهای مختلفی نظیر سالم بودن کمپرسور , کندانسور و اوابراتور دقت فرمائید .

دیدگاه ها