X
    دسته بندی ها: مقالات

بهترین برند آبسردکن

بهترین برند آبسردکن

در بازار خرید و فروش آبسردکن برندهای مختلف وجود دارد که خریداران را در هنگام مراجعه به بازار برای خرید این دستگاه ها سردرگم می کند. اگر شما هم قصد خرید آبسردکن را دارید و آشنایی کافی با برندهای مختلف این دستگاه ها را ندارید توصیه می کنیم که این مقاله را با دقت بخوانید.

از میان برندهای خارجی مطرح موجود در بازار می توان به آبسردکن های سامسونگ اشاره کرد. اگرچه این آبسردکن ها در زمان تولید جزء بهترین آبسردکن های موجود در بازار بودند اما در حال حاضر تولید این دستگاه ها متوقف شده است و آبسردکن های موجود در بازار نمونه های بدل این آبسردکن ها هستند. به همین دلیل توصیه می کنیم که در خرید آبسردکن ها به این مورد توجه کنید.

از آبسردکن های بسیار با کیفیت خارجی موجود در بازار ایران می توان به آبسردکن های آزتک ترکیه اشاره کرد. این آبسردکن های یخچال دار تحت لیسانس ترکیه تولید می شوند و دارای انواع دو منظوره و سه منظوره هستند. استفاده از بدنه های محکم ای بی اس ، سینی و شیرهای ضد چکه و استیل نگیر غیر مغناطیسی در ساخت مخزن های این دستگاه ها از قابلیت های آبسردکن های آزتک می باشد. این آبسردکن ها با یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش گروه صنعتی اسکندری به فروش می رسند.

آبسردکن ایرانی

از میان آبسردکن های ایرانی می توان به آبسردکن های مجیک ، ایستکول و گروه صنعتی اسکندری اشاره کرد. آبسردکن های مجیک از آبسردکن های مناسب ایرانی هستند که با استفاده از قطعات مرغوب چینی ساخته می شوند. در مقابل آبسردکن های ایستکول به دلیل بکارگیری قطعات چینی نامرغوب بیشتر آبسردکن چینی محسوب می شوند که با برند ایرانی به فروش می رسند.

گروه صنعتی اسکندری نیز از تولیدکنندگان آبسردکن های صنعتی در ایران است. اّبسردکن های صنعتی این گروه به دلیل استفاده از استیل نگیر در ساخت بدنه و مخزن ، و کمپرسور و کندانسورهای قدرتمند ار بهترین برند آبسردکن های ایرانی محسوب می شوند. این آبسردکن ها دارای یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش هستند.

امین :