X
  دسته بندی ها: مقالاتوبلاگ

بهترین یخساز خانگی در بازار ایران

یخساز کولد میکر

برترین یخساز خانگی در ایران کدام است؟

در این مقاله بهترین یخساز موجود در سطح ایران را با توجه به شرایط معرفی خواهیم کرد تا شما عزیزان نیز بتوانید با کمترین هزینه مناسب ترین یخساز را خریداری فرمایید.

یک یخساز مناسب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

  1. امکان کارکرد در مناطق گرمسیری را داشته باشد
  2. کارکردی بدون سر و صدا داشته باشد
  3. مصرف انرژی کمتر از دیگر دستگاه ها داشته باشد
  4. از اجزای ضد زنگ بهره برده باشد
  5. از استانداردهای ایران و اروپا پیروی کرده باشد
  6. و…

 • کارکرد در مناطق گرمسیری

امکان کارکرد در مناطق گرمسیری برای هر یخسازی یکی از ملزومات میباشد ، هر یخسازی که نتواند در مناطق گرمسیری به کار خود ادامه دهد و یا یخ ها را با کیفیت کمتری تولید نماید و یا اینکه مدت زمان آماده سازی یخ ها افزایش یابد بدین معنی است که امکان کارکرد در مناطق گرمسیری را ندارد. یک دستگاه یخ ساز بایستی بتواند در مناطق گرم و حاره ای به کار خود ادامه دهد. یعنی حتی در بدترین و گرم ترین روز ها نیز یخ های با کیفقیت و بلوری را در سریعترین زمان تولید نماید و این ملزم وجود یک موتور قدرتمند و البته سیستم هایی همانند سیستم درزگیری فوق پیشرفته است.

 • کارکرد بدون سر و صدا

دستگاه های یخساز خانگی از آنجایی که در منازل و محیط های این چنینی قرار میگیرند بایستی از سر و صدای بسیار کمی برخوردار باشند ، همچنین اگر شما بخواهید از یک یخساز در محیط اداری و یا حتی کافی شاپ نیز استفاده کنید این مهم است که دستگاه یخساز انتخابی شما بسیار کم سر و صدا باشد. طبق آخرین آمارها حدود ۴۳ درصد از افراد به دلیل پر سر و صدا بودن کافی شاپ ها سریع از آنجا خارج میشوند. پس این نیز یک نکته مورد توجه خواهد بود در انتخاب یخساز مناسب

 • مصرف انرژی کمتر

همانطور که میدانید مصرف انرژی امروزه در سراسر جهان یکی از مهمترین موارد در ساخت یخساز ها میباشد. مشخص است که هیچ کس قصد ندارد پول اضافی بابت برق پرداخت نماید به همین منظور بایستی از یخسازی استفاده کنید که مصرف آن کاملاً بهینه باشد و یا اینکه از برچسب انرژی A برخوردار باشد. امروزه دارا بودن برچسب مصرف انرژی A یکی از استاندارد های یخساز های خارجی میباشد.

 • اجزای ضد زنگ

یک یخساز همیشه در معرض رطوبت قرار دارد و اگر از جنس نامرغوبی طراحی شده باشد نهایتاً تا یک سال میتواند به کار خود ادامه دهد یعد از گذشت ۱ سال استفاده از یخ های ساخته شده توسط این دستگاه امکان مسمومیت را نیز خواهد داشت. در این حالت دستگاه ها عموماً از داخل اکسیده میشوند و در نهایت این زنگ زدگی به آب نیز منتقل میشود. عموماً یخساز های استاندارد از جنس استیل طراحی و تولید میشوند که کاملاً ضد زنگ بوده و در مقابل رطوبت از مقاومت بسیار بالایی برخوردارند.

 • استاندارد های ایران و جهان

هر یخسازی مطابق با استاندارد هایی طراحی و تولید میگردد ، یخساز هایی که دارای استاندارد های اروپایی همانند استاندارد CE باشد میتواند گزینه بسیار مناسبی برای اینکار باشند. همچنین استاندارد ISO9001 نیز از جمله استاندارد های مورد نیاز یک یخساز مناسب میباشد.

پیشنهاد خرید یک یخساز مناسب

شما میتوانید یک یخساز مناسب را با تمامی موارد و استاندارد هایی که در بالا گفته شد و ده ها مورد دیگر که هر دستگاهی را میتواند به یک یخساز تمام اتوماتیک تبدیل نماید ، ما یخساز های Aztech را به شما پیشنهاد میکنیم که ساخت ترکیه بوده و از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار است ، شما عزیزان میتوانید با مراجعه به بخش ” یخساز ها ” تمامی دستگاه های تولیدی AZtech را مشاهده فرمایید.

FR :