معرفی تجهیزات برودتی اندیشه سبز
نویسنده FR تاریخ اردیبهشت ۵, ۱۳۹۸ دسته مقالات وبلاگ

تجهیزات برودتی اندیشه سبز

اندیشه سبز

گروه اندیشه سبز با تجربه ای نزدیک به سه دهه فعالیت موفق در ساخت و طراحی دستگاه های برودتی و سرمایشی از بزرگترین تولیدکنندگان دستگاه های برودتی است که در ساخت محصولات خود نهایت کیفیت را برای قطعات به کار برده است. تمامی دستگاه های اندیشه سبز  دارای کیفیت بسیار بالایی و راندمان عالی می باشند. محصولات برودتی اندیشه شبز شامل انواع کارخانه های یخ سازی، انواع  آب سرد کن، شیر سرد کن، شربت سرد کن، انواع سرخانه های جسد و انواع یخ ساز ها می باشد. در ادامه تک تک این محصولات را از لحاظ کیفیت و کارکرد مورد بررسی قرار می دهیم. تمامی محصولات اندیشه سبز دارای ۱۲ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشند و دارای استانداردهای جهانی ISO 9001 ، CE و استاندارد ملی ایران نیز می باشند. برای به دست آوردن اطلاعات پیرامون محصولات برودتی و سرمایشی اندیشه سبز توصیه می کنیم بخش بعدی را حتما مطالعه بفرمائید.

کارخانه های یخ سازی

کارخانه های یخ سازی

اندیشه سبز کارخانه یخ سازی را در دو مدل ثابت و سیار برای مصارف صنعتی ، لنج ها، ماهیگیری ،کشتارگاه های طیور و دام و فروشگاه های یخ تولید می کند. تعداد قالب های یخ سازها بر اساس سفارش مشتری می باشد. درصورتیکه تعداد قالب ها کمتر از ۸۰۰ عدد باشد کارخانه یخ سازی به صورت سیار طراحی و تولید می شود ولی در موارد بیشتر از ۸۰۰ قالب، کارخانه یخ سازی به صورت ثابت در مکان مد نظر طراحی خواهد شد. این یخ ساز ها، یخ هایی به وزن بیش از ۲۵ کیلوگرم تولید می کنند که حداقل یک متر طول و ۲۵ سانتی متر قطور می باشند. موتورهای به کار رفته در ساخت کارخانه یخ ساز از نوع با کیفیت سمی هرماتیک می باشند که کیفیت بسیار بالایی دارند. موتور این یخ ساز قالبی دارای چندین پروتکل ایمنی می باشد که از موتور در برابر تهدیدهای ناشی از فشار روغن و فشار مایع درون آن جلوگیری می کند و عملکرد صحیح آن را تضمین می کند.

یخ در بهشت ساز:

دستگاه یخ در بهشت ساز اندیشه سبز

اندیشه سبز برای کافی شاپ ها و رستوران ها و فست فودها، دستگاه های یخ در بهشت ساز آلبرتینی ساخت ترکیه را به بازار ایران وارد می کند. این دستگاه ها بسیار باکیفیت بوده و تحت لیسانس ایتالیا می باشند. از این دستگاه ها در منزل نیز می توان استفاده کرد. یخ در بهشت سازها دارای مخزن های متفاوتی می باشند که در هرکدام می توان طعم های مختلفی قرار داد.  بدنه استیل ضد زنگ، موتورهای جداگانه برای هر مخزن، امکان تهیه کردن یخ در بهشت های با شیر از امکانات بی نظیر این دستگاه ها می باشد.

یخ در بهشت های اندیشه سبز داری شیر هایی ضدچکه می باشند. همچنین دستگاه دارای خروجی مخصوص برای خارج شدن فاضلاب می باشد . از سویی دیگر امکان انتخاب دستگاه به صورت تک مخزن ، دو مخزن و سه مخزن وجود دارد . در نتیجه این انتخاب موتور دستگاه متفاوت بوده و مصرف آن متفاوت خواهد بود.

شربت سرد کن

شربت سرد کن

دستگاه های شربت سرد کن آلبرتینی مناسب برای خنک سازی انواع شربت ها در کافی شاپ ها، رستوران ها، منازل و مکان های تفریحی می باشد. شربت سرد کن های اندیشه سبز دارای موتورهای گردشی جداگانه برای هر مخزن می باشد. توسط این دستگاه ها برخلاف شربت سرد کن های پمپی، انواع شربت ها و تخم شربتی را می توانید در داخل مخزن تازه و خنک نگه دارید. تعداد مخزن ها از یک تا چهار مخزن متفاوت می باشد که می تواند ۱۰ لیتر تا ۵۰ لیتر گنجایش داشته باشند.

شیر سردکن

شیر سردکن

شیر سرد کن های اندیشه سبز از جمله باکیفیت ترین شیرسرد کن های داخلی می باشند. بدنه استیل این شیر سرد کن ها، دستگاه را در مکان های مرطوب از زنگ زدگی ایمن نگه می دارد. شیر سرد کن های اندیشه سبز، مناسب خنک سازی شیر در مکان هایی مثل دامداری ها، فروشگاه های تولیدات لبنی و … می باشند. این دستگاه ها از فاسد شدن شیر جلوگیری می کنند و شیر را برای مدت زمان طولانی تازه و سالم نگه می دارد. موتورهای شیر سرد کن اندیشه سبز، دانفوس اصل می باشند که بسیار قوی و باکیفیت می باشند. اندیشه سبز شیر سرد کن هایی با ظرفیت مخزنی ۱۰۰ تا ۵۰۰ لیتری تولید می کند.

شیر سردکن های اندیشه سبز در ظرفیت های مختلفی ارائه میشوند . این دستگاه ها دارای بدنه ی تمام استیل می باشند که دستگاه را به صورت کامل در مقابل هرگونه زنگ زدگی ایمن میکند. این ویژگی امکان شست و شوی کامل دستگاه را فراهم میکند و از سویی دیگر بر طول عمر دستگاه تاثیری مستقیم میزارد .

موتور تعبیه شده و سیستم سرمایشی دستگاه نیز به صورتی بهینه قرار داده شده است تا علاوه بر افزایش کارایی آن ، با کاهش دمای دستگاه در هنگام کار از مصرف انرژی آن نیز کاسته شود.

سرخانه های جسد

سرخانه های جسد

از دیگر محصولات سرمایشی اندیشه سبز می توان به سردخانه جسد آن اشاره کرد. در ساخت سردخانه میت اندیشه سبز، از قطعات بسیار باکیفتی استفاده شده است که علاوه بر راندمان بالا طول عمر بیشتری نیز دارند. جنس استیل خالص نگیر بدنه و کروم نیکل خالص کشوها این سردخانه ها را برای بیمارستان ها ، آرامستان ها، مناطق روستایی، مطب های پزشکی و … بسیار مناسب قرار داده است. سردخانه های میت اندیشه سبز توسط موتورهای خارجی بسیار عالی کار می کنند. عایق بندی این سردخانه به طور کامل می باشد تا در مصرف انرژی آنها صرفه جویی شود. این دستگاه ها به صورت اتوماتیک می تواند دمای داخل را تا منفی هشت درجه پایین نگه دارد که در نوع خود بسیار عالی می باشد. اندیشه سبز ، سرد خانه های مرده در ظرفیت های تک کابین، دو کابین،چهار و هشت کابین تولید می کند.

سردخانه ی جسد های اندیشه سبز مجهز به خروجی مخصوص فاضلاب می باشند که در نتیجه ی آن و با توجه محصول امکان شستشوی کامل دستگاه وجود خواهد داشت . از سویی دیگر داخل دستگاه چراغی مخصوص به منظور دید بهتر در قسمت های تاریک قرار داده شده است . همچنین این دستگاه امکان حمل همراه با جسد را نیز خواهد داشت .

یخ ساز حبه ای

یخ ساز حبه ای

دستگاه های یخ ساز حبه ای ساخت اندیشه سبز برای تولید یخ حبه ای در مکان هایی مثل رستوران ها ، هتل ها و مکان های صنعتی بسیار مناسب می باشند. این دستگاه ها کارکرد تمام اتوماتیک دارند و مخزن آب و یخ آنها به طور اتوماتیک پر می شود. جنس بدنه استیل یخ ساز های اندیشه سبز باعث می شود تا دستگاه در برابر رطوبت مقاوم بماند و دچار پوسیدگی و زنگ زدگی نشود. موتورهای این یخ ساز ها از نوع داخلی بوده که بسیار باکیفیت و دارای برچسپ انرژی A می باشند. اندیشه سبز یخ سازهای حبه در مقیاس های ۲۰۰، ۳۰۰ و ۵۰۰ کیلویی تولید می کند.

علاوه بر تولیدات داخلی، اندیشه سبز یخ سازهای حبه ای بسیار باکیفیت خارجی AZTECH و ALBERTINI را نیز وارد می کند آنها را به فروش می رساند. این یخ سازها نیز به دلیل قطعات داخلی با کیفیت ، جنس بدنه بسیار بادوام و ظاهر شیک آنها مناسب برای رستوران ها ، فست فود ها، هتل ها و حتی منازل می باشند. تمامی این یخ سازهای خارجی ساخت ترکیه و تحت لیسانس ایتالیا می باشند که در نوع خود بی نظیر می باشند. این یخ سازها عملکرد فول اتوماتیک دارند و فقط کافی است به آب و برق شهری وصل باشند. ظرفیت مخزن های این یخ سازها ۱۰ کیلویی ،۱۵ کیلویی، ۴۰ کیلویی و ۵۰ کیلویی می باشد. یخ سازهای ۱۰ کیلویی و ۱۵ کیلویی قابلیت وصل شدن به آب را ندارند به همین دلیل می توان از آنها به صورت رومیزی نیز استفاده کرد.

آب سرد کن

آب سرد کن

آب سرد کن های صنعتی و معمولی اندیشه سبز از جمله آب سرد کن های بسیار بادوام می باشند که به دلیل قطعات داخلی و بدنه استیلی، راندمان بسیار خوی از خود نشان می دهند. این آب سرد کن ها در سه نوع تک شیر ، دو شیر و چهار شیر تولید می شوند و برای مکان های عمومی ، پیاده رو ها ، مساجد ، سالن های ورزشی ، سالن های صنعتی و … بسیار مناسب می باشند. بدنه تمام استیل آب سرد کن ها، آنها را در برابر زنگ زدگی ایمن نگه می دارد و عمر دستگاه را افزایش می دهد. کارکرد تمام اتوماتیک و قابلیت وصل شدن به آب شهری این آب سرد کن ها را به یک دستگاه عالی تبدیل کرده است.

آبسرد کن های چندمنظوره ای یخچالدار

آبسرد کن های چندمنظوره ای یخچالدار

برای ادارات، منازل، مکان ها و سازمان هایی که نیاز به یک دستگاه آب سرد کن چندمنظوره دارند، اندیشه سبز، آب سرد کن های چند منظوره ای AZTECH را به بازار ارائه می دهد. این دستگاه ها توانایی تولید آب سرد ، گرم و ولرم دارند تا کاربر به دلخواه خود بتواند از آب آن استفاده کند. آب سرد کن های AZTECH محصول ترکیه و تحت لیسانس ایتالیا می باشند. این آب سرد کن ها همچنین محفظه یخچالی کوچکی نیز دارند که می تواند نوشیدنی ها و خوراکی ها را خنک نگه دارد. تولید آب خنک ۱۰ درجه و آب داغ ۹۰ درجه ای از قابلیت های این دستگاه می باشد. تهیه آب خنک ، چای و نسکافه های آماده توسط این دستگاه ، راحتی را برای کابر به ارمغان آورده است. بدنه داخلی دستگاه تمام استیل و بدنه خارجی آن نیز ABS می باشد که عمر دستگاه را طولانی می کند. مخزن چند لیتری آن می تواند دستگاه را برای ساعت ها قادر به تولید آب سرد و گرمِ آماده کند. این دستگاه ها به صورت اتوماتیک عمل می کنند. کاربر با اعمال تنظیمات بر روی دستگاه می تواند هر کدام از امکانات آن را استفاده کند.

از دیگر ویژگی های آبسردکن یخچالدار اندیشه سبز می توان به امکان اتصال دستگاه به دستگاه تصفیه آب اشاره کرد . چنین امکانی بخصوص در منازل می تواند کمک فراوانی به بهره مندی از آب گوارا داشته باشد و از این رو کاربر با خیالی آسوده امکان استفاده از آب خنک را خواهد داشت .

دیدگاه ها