تحلیل یخساز برقی۳۲۸۱ کلترونیک

یخساز برقی3281 کلترونیک
نویسنده am.admin تاریخ اسفند ۱۳, ۱۳۹۶ دسته وبلاگ

دستگاه یخساز برقی۳۲۸۱ کلترونیک در نگاه اول گزینه مناسبی برای منازل و یا دفاتر به نظر میرسد اما با نگاهی به پشت این محصول خواهید دید که دستگاه یخساز کلترونیک محصول چین میباشد، در این حین سعی میکنید وب سایت سازنده این محصول را پیدا کنید و باز به نتیجه خاصی نخواهید رسید زیرا سازنده دستگاه یخساز به نام کلترونیک وجود ندارد این محصول یک یخ ساز چینی با قطعات درجه ۳ میباشد که مخصوص کشور های جهان سوم تولید میگردد. استفاده کنندگان این محصول از یخسازی آن هیچگونه گله ای نداشته اند و مشکل این محصول را بیشتر در خرابی قطعات آن دیده اند که پس از ارسال آن به گارانتی گاهاً ماه ها طول کشیده است تا محصول به دست مصرف کننده برسد و این یک مشکل کاملاً اساسی در یخساز های چینی کلترونیک محسوب میگردد.

بررسی نقاط ضعف یخساز برقی۳۲۸۱ کلترونیک

برق مصرفی این یخ ساز چینی ۱۵۰ وات میباشد که برای یک یخساز با این ابعاد کاملاً غیر استاندارد میباشد، مشکل بعدی این محصول جایگذاری نامناسب مخزن آب و مخزن یخ میباشد چراکه آنها بر روی هم سوار شده اند و برای ریختن آب در مخزن دستگاه میبایست ابتدا مخزن یخ را جدا کرده سپس آب را درون مخزن بریزید بعد از این عملیات دوباره باید مخزن یخ را در جای خود قرار داده و درب دستگاه را ببندید که بر اساس  اصول دستگاه های یخساز در جهان یک ساختار کاملاً نامناسب میباشد.

 جالبترین نکته ایجاست که بعد از فشردن دکمه استارت ۹ الی ۱۳ دقیقه بعد دستگاه شروع به یخسازی خواهد نمود. از نکات مثبت این محصول هم میتوانیم به تولید ۳ نوع یخ کوچک ، متوسط ، بزرگ اشاره کرد که امروزه در اکثر یخسازهای جهان رعایت میشود ، بوق هشدار در هنگام پر شدن مخزن یخ دستگاه ، وجود دریچه ای در قسمت پشت دستگاه برای تخلیه رسوبات اشاره کرد.

حتماً بخوانید :   ارسال یخ ساز صنعتی به خوزستان (بستان)
دیدگاه ها