انتخاب و خرید یخساز مناسب

خرید یخساز
نویسنده am.admin تاریخ اسفند ۴, ۱۳۹۶ دسته وبلاگ

خرید یخساز

تقریبا هر نوع کسب و کار خدمات غذایی مانند رستوان ، هتل ، کافی شاپ و … نیاز به خرید یخساز دارند. از آنجا که مدل ها و سبک های مختلفی در بازار کشور وجود دارد، مهم است که درک آنچه در دسترس است برای پیدا کردن بهترین مدل و خرید یخ ساز مناسب با توجه به نیازهای کسب و کار شما بسیار مهم می باشد.

آشنایی با انواع دستگاه های یخساز

» ماشین آلات یخچال تجاری به طور کلی به سه مدل اساسی تقسیم می شوند.

یخساز خانگی ۱۰ کیلویی : (دستگاه یخ ساز ۱۰ کیلویی یکی دیگر از محصولات شرکت AzTech ترکیه میباشد که تحت لیسانس ایتالیا تولید میگردد )

یخساز رستورانی ۱۵ کیلویی : ( ستگاه یخساز ۱۵ کیلویی ، کم مصرف ترین و بادوام ترین یخساز خانگی گروه صنعتی اسکندری می باشد. این دستگاه یخساز حبه ای با تولید روزانه ۱۵ کیلوگرم یخ آماده حبه ای بهداشتی جهت برآورده ساختن نیازهای مکان هایی چون منازل مسکونی و اداره جات ، سالن های ورزشی ، مساجد ، کارخانجات و هتل ها ، کافی شاپ ها ، رستوران ها ، آشپزخانه های صنعتی و … مناسب می باشد. )

یخساز کافی شاپ ۴۰ کیلویی : ( دستگاه یخ ساز اتوماتیک و حبه ای این نوع یخساز برای تولید یخ حبه ای بصورت انبوه در مکان های همانند رستوران ، تالار عروسی ، کافی شاپ ، آبمیوه و بستنی فروشی ها ، فست فود ، ادارات و شرکت ها و همچنین در کارگاه ها و کارخانه های صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد )

اندازه یخ ماشین

یکی از موارد مهم در انتخاب دستگاه و خرید یخساز اندازه یخ می باشد ، هنگامی که شما در مورد نوع ماشین یخ ساز که نیاز دارید و نوع یخ که می خواهید در اختیار شما قرار بدهد ، باید یک دستگاه با ظرفیت مناسب برای نیازهای خود را انتخاب کنید.

حتماً بخوانید :   یخچال چگونه کار می کند ؟

برای کسب و کارهای جدید: اطمینان حاصل کنید که برآوردهای شما برای رشد به شما امکان می دهد یا شما می توانید به سرعت از ظرفیت تولید ماشین مورد نظرتان فراتر بروید.

برای دستگاه های یخچال : آیا یخ دستگاه فعلی شما با تقاضا مطابقت دارد؟ اگر نه، شما نیاز به ارزیابی ظرفیت کمبودی دارید که در محاسبات شما تاثیر می گذارد.

برای همه: باید توجه داشته باشید که مصرف یخ در اوج و همچنین هر گونه امکان افزایش تقاضا در آینده. همیشه بهتر است یخ اضافی در دسترس داشته باشید.

مزایای استفاده از دستگاه های یخچال چندگانه

  • تولید حجم بالای از یخ
  • کیفیت بالای یخ تولید شده
  • تعیین اندازه یخ تولید شده
دیدگاه ها