درست کردن انواع مکعب های یخی طعم دار

درست کردن انواع مکعب های یخی طعم دار
نویسنده am.admin تاریخ تیر ۳, ۱۳۹۶ دسته وبلاگ

درست کردن انواع مکعب های یخی طعم دار

درست کردن انواع مکعب های یخی طعم دار : از روش های بسیار زیبایی که برای تزئین یخ استفاده می نمایندشکل دادن به یخ و ریختن موادر در داخل قالب یخی است که باعث درست شدن اشکال بسیار زیبای یخی میگردد. در این مقاله ما آموزش ساخت سه نوع یخ را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. در ادامه با ما همراه باشید.

تزئین یخ قالبی

روش های بسیار زیادی برای تزئین یخ قالبی برای مهمانی ها وجود دارد که میتوان آنها را جزء بهترین و زیباترین تزئینات میهمانی ها دانیستی کی از پرطرفدارترین تزئینات یخ قالبی جایگذاری تکه میوه درون یخ میباشد که زیبایی خاصی به یخ ها میبخشد. برای اینکار میتوانید. میوه های انتخابی را با توجه به شربت مورد نظر که قرار است سرو گردد انتخاب نمایید، در صورتی که میوه  سایز بزرگی داشت آن را تکه تکه نمایید و درون قالب یخ قرار دهید و سپس بر روی آن آب ریخته در یخساز یا قسمت فریزر یخچال قرار دهید تا کاملاً منجمد شود. بعد از اینکه کاملاً منجمد شدند صحنه بسیار زیبایی را خواهید دید که میتوانید در تزئین لیوان شربت نیز از آنها استفاده نمایید.

کاسه یخی شفاف و فانتزی

برای تهیه کاسه ای از جنس یخ شفاف نیاز به دو عدد کاسه داریم که درون هم قرار میگیرند و فاصله بین آنها با آب پر میشود، البته این آب که مابین این دو کاسه پر میشود میتوانید در میان خود میوه، برگ ، گل و یا هرچیز دیگری داشته باشد که زیبانی آن را دو چندان مینماید. بعد از اینکه یخ بین کاسه ها منجمد شدند آن را از فریزر خارج نموده و یخ ها را از کاسه ها جدا نمایید. در ادامه مطلب عکس هایی از انواع کاسه یخی برای شما عزیزان قرار داده ایم که میتوانید از آنها ایده برداری کرده و استفاده نماییداالبته از این نوع تزئینات در نزئین بستنی و نوشیدنی ها نیز استفاده مینمایند.

حتماً بخوانید :   انواع سردخانه

یخ قالبی با گل و سبزی

علاوه بر انواع میوه ها در تزئین یخ های قالبی میتوانید از انواع سبزی معطر خصوصاً نعناع و انواع سبزیجات دیگر برای تزئین داخل یخ استفاده نمایید، نکته بسیار قابل توجه در زمینه تزئینات مختلف یخ استفاده از آب چند بار جوشیده شده است که باعث میشود یخ قالبی شفاف و زیبایی داشته باشی. تصاویر زیر میتوانند ایده جالبی برای تزئینات شما عزیزان باشند.

دیدگاه ها