دستگاه تولید یخ

دستگاه تولید یخ
نویسنده am.admin تاریخ بهمن ۲۸, ۱۳۹۶ دسته وبلاگ

دستگاه تولید یخ

دستگاه تولید یخ بیشتر در مکان های تفریحی مانند رستوان ، کافی شاپ ، کافه سنتی ، هتل و … مورد استفاده قرار می گیرد . دستگاه های تولید یخ  در اندازه ، ابعداد و کارای های مختلف تولید میشواند که هر کدام یخ را در اندازه های مورد نیاز تولید می کنند . از جمله دستگاه های یخساز مورد استفاده می توان به یخساز حبه ای ، یخساز خانگی ، یخ ساز صنعتی ف یخ ساز کافی شاپی ، یخساز رستوانی اشاره کرد.

دستگاه تولید یخ خانگی

دستگاه تولید یخ خانگی به دلیل اشغال فضای کم جز یخساز های کوچک به حساب می آید این نوع دستگاه یخ ساز مناسب برای استفاده در خانه ، اداره و کافی شاپ می باشد. اکثرا این نوع یخ ساز ها دارای ظرفیت ۱۰ تا ۱۵ کیلو می باشند.

دستگاه تولید یخ صنعتی

یخساز صنعتی که بعضا با نام کارخانه یخ نیز نام میده می شود به صورت عمده یخ های با اندازه و ابعاد بزرگ تولید می کنند. از این نوع یخ ساز ها بیشتر در کارگاه های کوچک تولید یخ مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه یخساز رستوانی

از این نوع یخسازها در رستوران ها و هتل ها مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه تولید یخ رستوانی قادر هستند در ساعت بین ۱۵ تا ۵۰ کیلوگرم یخ آماده حبه ای تولید نمایند.

سفارش دستکاه تولید یخ

فروشگاه کولد میکر با ۲۵ سال تجربه درخشان در زمینه تولید انواع یخساز و دستگاه کارخانه یخ در ایران آماده ساخت هر نوع یخساز به سفارش مشتری در هر اندازه و ابعاد می باشد.

حتماً بخوانید :   تحلیل آبسرد کن KWD-1600 کیپ

خرید یخساز

فروشگاه کولدمیکر تولیدکننده و وارد کننده انواع یخساز های خانگی ، صنعتی و رستوانی در ایرانی می باشد . محصولات ارائه شده توسط این فروشگاه دارای گارانتی یک سال و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشند . اگر قصد خرید دستگاه یخ ساز را دارید می توان با مراجعه به صفحه اصلی فروشگاه و انتخاب محصول مورد نظر آن را به صورت آنلاین خریداری کرده و جلو منزل خود تحویل بگیرید.

دیدگاه ها