سردخانه کانکسی
سردخانه کانکسی
نویسنده امین تاریخ بهمن ۹, ۱۳۹۶ دسته وبلاگ

سردخانه کانکسی جهت نگهداری انواع میوه و سبزیجات ، فرآورده های گوشتی ، انواع گوشت ,گوشت مرغ ,سوسیس و کالباس و سایز محصولات می باشد.

سردخانه ها به دو دسته قابل جابجای و ثابت تقسیم می شود .

جنس بدنه این نوع سردخانه های از ساندویج پانل با ضخمات ۱۰ سانتی می باشد و مجهز به شاسی های سنگین از جنس تیر آهن های ۱۴ و ۱۶ سانتی تولید و عرض میگردد .

ساختار سردخانه کانکسی

سردخانه های کانکسی مدل های قدیمی بوسیله پیچ و مهر در ابعادهای استاندارد در محل نصب می شود . ولی امروزه سردخانه کانکسی به صورت کشوی ساخته می شود و صفحات با میخ پرچ بسته می شوند و بین جدار داخلی و خارجی این سردخانه ها با یونولیت یا فوم تزریقی پر می شوند و جنس جدار داخلی خارجی سردخانه کانکسی از استیل یا ورق گالوانیزه ساخته می شود.

در سردخانه های کانکسی بزرگ که سقف آن ها تا ۲۰ متر هم می رسد و دستگاه های سنگینی مانند لیفتراک وارد آن ها می شوند بدون جداره فلزی و با یک نوع عایق پاششی بر روی دیورار ها عایق کرای آنها انجام می گیرد.

سردخانه های ثابت

بعد از ساخت فضاهای مربوط با مصالح ساختمانی دیوار ها و سقف را با یونولیت بعد با توری نازک اهنی که با ربط های مخصوص روی دیوار بسته می شود بعد دیوار را پلاستر سیمان و سنگ می کنند.

لازم به ذکر است کف سردخانه قبلا با بتون مسطح زیرسازی شده باشد.

خرید سردخانه کانکسی

چنانچه نیاز به سردخانه های صنعتی ، کانکسی و هر گونه تجهیزات سرمایشی را دارید ، کولد میکر ( گروه صنعتی اسکندری ) مفتخر است با بیش از ۲۵ سال سابقه در ساخت و تولید تجهیزات صنعتی سرمایشی در خدمت شما کاربران گرامی باشد.

حتماً بخوانید :   یخچال و فریزر بدون برفک چگونه کار می کند؟
دیدگاه ها