سوالات متداول

چگونه میتوانم به شما اطمینان کنم؟

گروه صنعتی اسکندری با بیش از ۲۵ سال سابقه فعالیت در زمینه ساخت محصولات صنعتی ، محصولات خود را به صورت آنلاین نیز به فروش میرساند، گروه صنعتی اسکندری دارای نماد اعتماد و نماد ساماندهی میباشد که خریدی مطمعن را برای شما به ارمغان آورده است. این واحد تولیدی تمامی مجوزهای لازم جهت فروش آنلاین را کسب کرده و تا این لحظه توانسته بهترین ها را برای مشتریان خود به ارمغان آورد، جهت اطلاعات بیشتر میتوانید به بخش چرا به ما اعتماد کنید مراجعه فرمایید.

محل دقیق کارخانه شما کجاست؟

کارخانه اصلی گروه صنعتی اسکندری در آذربایجان غربی ارومیه شهرک صنعتی فاز دو توسعه بلوار پلاک های ۱۱ و ۱۹ و ۲۰ قرار گرفته است. دفتر مرکزی این کارخانه نیز در ارومیه بزرگ راه خاتم النبیا بعد از ورودی خیابان المهدی جنب تراشکاری اسکندری واقع است البته این واحد تولیدی با بیش از ۱۰۰ نمایندگی در سرتاسر ایران توانسته این امکان را برای شما فراهم آورد تا از نزدیکترین نمایندگی به محل زندگی خود محصولات مورد نیازتان را خریداری فرمایید.

محصولات گروه صنعتی اسکندری چیست؟

گروه صنعتی اسکندری تولید کننده انواع محصولات سرمایشی صنعتی مانند یخ ساز ، آبسردکن ، سردخانه ، چیلر و… میباشد که درایعاد مختلف توسط گروه صنعتی اسکندری تولید میگردد البته این واحد تولیدی علاوه بر این لوازم مرغداری نیز تولید مینماید.

گروه صنعتی اسکندری از کدام ارگان های دولتی دارای مجوز میباشد؟

گروه صنعتی اسکندری دارای  پروانه کسب از اتحادیه صنفی و البته نماد اعتماد از اداره بازرگانی میباشد. و نماد ساماندهی از وزارت ارشاد هم زیر نظر اداره صنایع و هم زیر نظر امور صنفی کشور قرار دارد و تابع کلیه قوانین مالی و آتی و تامین اجتماعی میباشد، همچنین مدیریت این شرکت از اعضای بنام اتاق بازرگانی ارومیه و کار آفرین برتر و کار آفرین پیش کسوت میباشدهمچنین این شرکت در سال ۱۳۹۴ به عنوان واحد نمونه صنعتی آذربایجان غربی انتخاب شده است. 

حمل محصولات چگونه صورت میگیرد؟

برای خرید های جزئی هزینه حمل بر عهده خریدار است ولی با توجه به حجم بالای ارسال کالا هزینه حمل بسیار بسیار پایین است و ارسال برای سرتاسر کشور صورت میگیرد ( هزینه حمل و نقل ذکر شده در سایت برای تمامی نقاط ایران یکسان میباشد)  برای خرید های  با تعداد متوسط و متوسط به بالا حمل بصورت رایگان و توسط کامیون های کارخانه تا محل شما انجام میگیرد.

مبلغ کالا ها به چه شکلی پرداخت میگردد؟

برای تمامی پرداخت های شما فاکتور رسمی ممهور به مهر کارخانه جات ماشین سازی اسکندری صادر میگردد  و تمامی فاکتور ها رسمی و ثبت شده در اداره امور مالیاتی و اداره بازرگانی میباشند. معمولا ۲۰ تا ۳۰ درصد هر فاکتور هنگام سفارش و الباقی بصورت نقدی هنگام تحویل پرداخت میگردد.