X
    دسته بندی ها: مقالاتوبلاگ

شربت سردکن و انواع آن

شربت سردکن و انواع آن

در مکان هایی همچون آبمیوه فروش ها ، رستوران ها ، کافی شاپ ها و … از شربت سردکن ها بعنوان دستگاهی برای خنک کردن شربت های بدون گاز استفاده می شود. با توجه به نوع سیستم همزن و تعداد مخرن ها ، دستگاه های شربت سردکن در دو مدل کلی خمره ای و پمپی ساخته میشوند. در هر دو مدل از یک همزن برای مخلوط نمودن محتویات داخل آن استفاده میشود. از این رو می توان در مخزن شربت سردکن ها انواع شربت های پالپ دار و تخم شربت ها قرار داد.

در کافی شاپ ها و آبیموه فروش ها استفاده از شربت سردکن امری ضروری می باشد. شربت سردکن ها از جمله تجهیزات کافی شاپ پر مصرف در دنیا هستند که از طرف سازندگان انگشت شماری تولید میشوند. در این نوشتار اطلاعاتی جامع از انواع شربت سردکن ها و ساختار کلی آنها برای شما مخاطبان عزیز گردآوری نموده ایم.

انواع شربت سردکن

شربت سردکن ها در دو مدل پمپی و خمره ای ساخته می شوند. در واقع کارکرد اصلی هر دوی این مدل ها یکسان بوده و تفاوت اصلی در تعداد مخزن و سایز مخزن آن می باشد.

شربت سردکن های پمپی به دو صورت پمپی و همزن دار و در انواع تک مخزن ، دو مخزن ، سه مخزن و چهار مخزن ساخته میشوند. معمولا گنجایش مخزن های این دستگاه ۱۲ لیتر بوده و هر مخزن شیر تخلیه و کلید روشن شدن جداگانه خود را دارد.

شربت سردکن های خمره ای دارای یک مخزن ۲۰ لیتری می باشند. این نوع دستگاه ها از یک همزن نیز برای مخلوط کردن محتویات داخل مخزن بهره می برند.

بر اساس یک قاعده کلی ، استفاده از مواد بهداشتی و ضد زنگ در ساخت بدنه شربت سردکن ها یک استاندارد و امری ضروری است. بنابراین بدنه این دستگاه ها از استیل نگیر و ABS ساخته و جنس بدنه مخزن نیز از پلی کربنات انتخاب می شود. بدین ترتیب می توان بدنه دستگاه را تمیز نمود. همچنین مخزن دستگاه شربت سردکن به آسانی قابل شستشو می باشد.

مکانیزم عملکرد این دستگاه ها بر اساس یک میکسر و گاها پمپ (در مدل های فواره ای) و یک سیستم برودتی است. موتور برودتی از نوع هرماتیک (موتور یخچالی) بوده و سرمای مورد نیاز برای خنک سازی شربت ها را مهیا می نماید. همزن نیز وظیفه یکنواخت کردن و مخلوط کردن شربت ها را بر عهده دارد. بدین ترتیب کاربر می تواند انواع تخم شربتی همچون خاکشیر و یا آبمیوه های پالپ دار نیز در درون مخزن این دستگاه ها قرار دهد.

خرید دستگاه شربت سردکن

شربت سردکن ها از تجهیزات پر کاربرد در بسیاری از مکان ها می باشند. استفاده از قطعات بهداشتی و با کیفیت در ساخت بدنه این دستگاه ها یک اصل است که باید حتما از طرف سازنده رعایت شده باشد. گروه صنعتی کولد میکر در راستای رفع نیاز مشاغل مربوطه به دستگاه شربت سردکن ، انواع خمره ای و پمپی این دستگاه ها را به بازار عرضه می نماید. شایان ذکر است که این دستگاه بر اساس استانداردهای جهانی و با بهره گیری از قطعات با کیفیت اروپایی ساخته شده اند.

این شربت سردکن ها محصول کشور ترکیه و تحت لیسانس ایتالیا بوده که گروه صنعتی کولد میکر به صورت رسمی این محصولات را به بازار داخلی ارائه میدهد. از این رو این دستگاه از گارانتی و خدمات پس از فروش نیز برخوردار می باشند. راندمان بالا به همراه عمر مفید طولانی و استفاده آسان از جمله ویژگی های این شربت سردکن ها می باشد. گروه صنعتی کولد میکر برای شما عزیزان امکان مشاوره نیز فراهم نموده است. بنابراین در صورت هر گونه سوال پیرامون شربت سردکن ها می توانید با شماره ۰۹۱۴۴۴۸۵۵۹۰ ارتباط برقرار فرمایید.

FR :