عیب یابی آبسردکن

تعمیر و عیب یابی آبسردکن
نویسنده امین تاریخ بهمن ۳۰, ۱۳۹۶ دسته وبلاگ

دستگاه آبسردکن امروزه یکی از مهمترین لوازم خانگی در یک دفتر یا خانه می باشد. آب سردکن نه تنها آب آشامیدنی را ذخیره و خنک می کند، بلکه آب گرم نیز را فراهم می کند که می تواند برای آشپزی یا درست کردن قهوه و چای استفاده شود در این مقاله قصد داریم شما را در فرایند عیب یابی آبسردکن راهنمای کنیم پس با ما همراه باشد.

آموزش عیب یابی آبسردکن

گزینه ۱ – بررسی کنید که دستگاه آب سردکن شما در سوکت دیافراگم وصل شده است و همچنین، بررسی کنید که کابل برق در پشت دستگاه به طور محکم به سوکت وصل شده باشد.

گزینه ۲ – بررسی کنید که سوئیچ ها در پشت آب سرد کن روشن هستند.

گزینه ۳ – اگر تمام سوئیچ ها روشن است، اما آب گرم به اندازه کافی گرم نمی شود، آبسردکن ممکن است سیم کشی شما را خراب کند. بهتر است با یک تکنسین برای رفع مشکل تماس بگیرید.

گزینه ۴ – در طول فرایند گرم کردن یا خنک کردن، برخی از آب سردکن سر و صدای کمتری تولید می کنند، بسیار مشابه یخچال شما در خانه است. این بخش کاملا طبیعی می باشد و پس از چند دقیقه متوقف خواهد شد.

گزینه ۵ – ظاهرا بطری آب سبز شده است. این به دلیل آبسردکن جلو نور خورشید مستقیم است و جای هیچ نگرانی نیست. اگر خنک کننده آب را در سایه ها نگهداری شوند، این مسئله هرگز بوجود نخواهد آمد.

گزینه ۶ – عوض شدن طعم آب. برای این مورد توضیح ساده وجود دارد. در ابتدا آب ممکن است به درستی خنک نشود و دوم، اگر کولر آب خود را در چند روز گذشته تمیز و یا ضد عفونی کرده است، ممکن است کمی باقی مانده در لوله ها باقی بماند. استراحت کنید مطمئن باشید که به هیچ وجه مضر نیست، به سادگی لوله را از طریق شیپور خاموشی برای یک دقیقه یا بیشتر بشویید و در این صورت بعد چند ساعت باید به حالت عادی برگردد.

حتماً بخوانید :   تحلیل آبسرد کن KWD-1600 کیپ

عیب یابی آبسردکن در منزل

در صورتی که خودتان شخصا نتوانستید دستگاه آب سرد کن را عیب یابی و تعمیر کنید ، میتوانید با واحد پشتیبانی و خدمات پس از فروش دستگاه تماس گرفته و از آنها بخواهید که کارشناس و تعمیر کار آبسردکن را به محل اعزام نمایند.

دیدگاه ها