قیمت آبسردکن

قیمت آبسردکن
نویسنده am.admin تاریخ اردیبهشت ۶, ۱۳۹۷ دسته مقالات

قیمت آبسردکن

قیمت از عوامل مهم در خرید و فروش کالاها است که خریداران به آن توجه می کنند. در مورد تجهیزات سرمایشی و برودتی خانگی مانند آبسردکن نیز این اصل برقرار است و خریداران به دنبال آبسردکن های با قیمت مناسب هستند. قیمت آبسردکن ها به عوامل مختلفی بستگی دارند که در این مقاله قصد داریم به بررسی برخی از این عوامل تاثیرگذار بپردازیم.

کیفیت

باید قبول کنیم که قیمت هر دستگاه و محصولی با کیفیت آن رابطه مستقیم دارد. استفاده از مواد ای بی اس در ساخت بدنه و کمپرسورها و کندانسور های قدرتمند از عوامل افزایش دهنده کیفیت آبسردکن های فانتزی هستند که طبیعتا قیمت آن ها را هم افزایش می دهند. استفاده از موادی مانند استیل نگیر غیرمغناطیسی در ساخت بدنه و مخزن آبسردکن های صنعتی و همچنین استفاده از جوش آرگون در ساخت مخزن این آبسردکن ها، بهای تمام شده آن ها را افزایش می دهد.

قابلیت ها

قابلیت های آبسردکن ها از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این دستگاه ها هستند. آبسردکن های موجود در بازار به صورت دو منظوره و سه منظوره نیز طراحی می شوند. آبسردکن های دومنظوره قابلیت تولید آب گرم را نیز دارند. در حالی که آبسردکن های سه منظوره علاوه بر تولید آب گرم می توانند آب ولرم نیز تولید کنند.
همچنین وجود امکاناتی نظیر سیستم تصفیه باعث افزایش قیمت آبسردکن ها می شود. آبسردکن های دارای سیستم تصفیه در مکان هایی که آب شهری آلوده است بسیار مناسب هستند زیرا امکان تصفیه آب نیز در آن ها فراهم شده است. همچنین وجود برخی قابلیت های دیگر نظیر یخچال نیز در آبسردکن ها باعث افزایش قیمت آن ها می شود.

حتماً بخوانید :   آبسردکن استاندارد

تعداد شیرها

در خرید آبسردکن ها باید به تعداد شیرهای موجود در آن ها توجه کنید. معمولا آبسردکن هایی که تعداد شیرهای زیادی دارند از قیمت بالایی برخوردارند.

آبسردکن های آزتک

از آبسردکن های با قیمت مناسب در بازار ایران می توان به آبسردکن های قدرتمند آزتک اشاره کرد. این آبسردکن های ترکیه ای تحت لیسانس ایتالیا ساخته می شوند. آبسردکن های یخچال دار آزتک به صورت دومنظوره و سه منظوره تولید می شوند و این توانایی را دارند که علاوه بر آب خنک ، آب گرم یا ولرم نیز تولید کنند.
طراحی و ساخت این دستگاه ها منطبق بر استانداردها و دستورالعمل های سازمان استاندارد و وزارت بهداشت ایران است که استفاده از آن ها را برای خریداران ایرانی مناسب می کند. آبسردکن های قدرتمند آزتک منحصرا توسط گروه صنعتی اسکندری وارد کشور می شوند و دارای یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

دیدگاه ها