لوازم آبسردکن

قطعات و لوازم آبسردکن
نویسنده am.admin تاریخ اسفند ۲۳, ۱۳۹۶ دسته وبلاگ

گروه صنعتی اسکندری با ۲۵ سال سابقه موفق در زمینه تولید و واردات آبسردکن با واردات آبسردکن Aztech ترکیه و قطعات آن پیشرو در صنعت آبسردکن در کشور است. قطعات و لوازم آبسردکن برای ارائه خدمات پس از فروش بهتر برای شما هموطنان گرامی توسط گروه صنعتی اسکندری به کشور وارد می گردد.

لوازم آبسردکن وارداتی Aztech توسط گروه صنعتی اسکندری

موتور یا کمپرسور : موتور یا کمپرسور آبسردکن از قطعات اصلی دستگاه است. برند و کشور ساخت این قطعه بسیار مهم است. در اکثر آبسردکن های داخلی از موتورهای با برند بی کیفیت چینی استفاده می شود بنابراین در هنگام خرید آبسردکن های داخلی حتما به کشور ساخت موتور دستگاه توجه کنید. موتور یا کمپرسور آبسردکن، گاز مایع فریون را حرکت می دهد.

قطعات آبسردکن

مخزن : مخزن آبسردکن ها باید از جنس استیل ضد زنگ باشد. مخزن آبسردکن Aztech از جنس تمام استیل نگیر بسیار با کیفیت است و از گنجایش بالایی برخوردار است.

بدنه: معمولا بدنه آبسردکن ها از جنس استیل و یا پلاستیک می باشند. بدنه آبسردکن Aztech از جنس پلاستیک تزریق فشرده است.

شیرها: شیرهای آبسردکن Aztech که توسط گروه صنعتی اسکندری از ترکیه وارد می شوند، ضد چکه هستند و دارای عمر بسیار طولانی می باشند.

یخچال: استفاده از آبسردکن یخچال دار شما را از تهیه یخچال مجزا برای دفتر کار یا منزلتان بی نیاز می کند. با استفاده از یخچال آبسردکن های یخچال دار می توانید انواع نوشیدنی و آبمیوه و مواد غذایی را به صورت طولانی در دستگاه آبسردکن نگهداری کنید. آبسردکن های Aztech یخچال بزرگتری دارند که می تواند در نگهداری نوشیدنی و مواد غذایی شما مفید باشد.

حتماً بخوانید :   تولید آب سرد کن

قابلیت تولید آب سرد، ولرم و گرم : آبسردکن های Aztech ترکیه توانایی تولید آب با به سه صورت، سرد، گرم و ولرم را دارند. این آبسردکن ها بر خلاف سایر آبسردکن های موجود در بازار آب را در دمای ۹۰ درجه سانتی گراد به صورت کامل جوش می دهند.

یک دیدگاه
امیر مفیدی

مرداد ۵, ۱۳۹۷ @ ۰۲:۴۷

پاسخ

اطفا نوار دور درب یخچال و منبع ابگرم . ابسرد کن را قبمت بفرمایید

دیدگاه ها