یک یخساز هتلی چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

نویسنده FR تاریخ تیر ۳۱, ۱۳۹۷ دسته مقالات وبلاگ

راهنمای خرید یخساز برای هتل

در این مقاله قصد دارم در مورد اینکه اگر بخواهیم یک دستگاه یخ ساز برای محیطی مانند هتل بخریم چه مواردی را باید رعایت کنیم!

اصولاً صاحب یک هتل باید بداند که در طی ۲۴ ساعت چه میزان یخ نیاز دارد یا بهتر بگویم مصرف میزان یخ روزانه در هتل خود را بداند.

بعد از اینکه میزان مصرفتان در هتل را متوجه شدید میتوانید نسبت به خرید یا انتخاب یک یخساز اقدام کنید.

اگر شما دارای یک هتل کوچک یا مسافرخانه هستید و فقط ۱۰۰ کیلو یا کمتر از این مقدار یخ مورد نیاز شما است میتوانید از یخساز های خانگی استفاده کنید که مناسب ترین و ارزانترین مورد برای شما خواهند بود.

اما در صورتی که نیاز شما روزانه بیشتر از ۱۰۰ کیلو کرم نباشد بهتر است از یخساز صنعتی استفاده کنید که عموماً از ۱۰۰ تا ۵۰۰ کیلویی آنها در بازار موجود است.

 

اصولاً یک هتل مناسب بایستی حداقل در فصول گرم سال بتواند نوشیدنی خنک تهیه نماید برای مراجعه کنندگان و یا اینکه یخ را همراه غذا ارائه نماید. البته این مورد امروزه یکی از استانداردهای هتل ها میباشد و حدلقل وجود یخ در نوشیدنی ها ضروری است مگر به درخواست مراجعه کننده

وب سایت کولد میکر یکی از ارائه کنندگان دستگاه های یخساز خارجی در ایران میباشد که تا به این لحظه توانسته است بهترین ها را ارائه نماید. شما میتوانید به راحتی با مراجعه به صفحه فروشگاهی کولد میکر تمامی یخساز ها را مشاهده کرده و نسبت به نیاز خود آنها را خریداری نمایید.

توجه داشته باشید یخساز های موجود در وب سایت فروشگاهی کولد میکر از نوع یخساز های خانگی و صنعتی میباشند که توسط Aztech طراحی و تولید شده اند . ازتک یکی از تولیدات ترکیه میباشد

یخ ساز های آزتک دارای ۱۲ ماه گارانتی معتبر از EIG همراه با ۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشند که به نوعی این محصول را کاملاً ضمانت نموده است. یخ ساز های Aztech دارای کیفیت ساخت بسیار بالایی میباشند که توانسته اند تا به این لحظه مشتریان خود را با نهایت رضایت همراه سازند.

حتماً بخوانید :   راهنمای خرید کره گیر

از انجایی که یخساز های صنعتی هتلی Aztech مخصوص مناطق گرمسیرطراحی شده است میتواند حتی در بدترین شرایط نیز بیشترین راندمان را داشته باشد.

نکته دیگری که در یک یخساز هتلی بایستی حتماً رعایت گردد وجود سیستم یخسازی اتوماتیک میباشد که یخساز های آرتک تمامی این نیاز ها را رفع نموده است. در واقع شما زمانی که یک هتل دارید بایستی هر لحظه یخ آماده داشته باشید و اگر دستگاه یخساز هتلی شما سیستم اتوماتیک را دارا باشد این توانایی را خواهد داشت که هر لحظه یخ های تازه را به شما ارائه نماید پس دیگر نگران این موضوع نخواهید بود که مبادا یخ نداشته باشید.

نکته بعدی که بایستی حتماً یک یخساز هتلی داشته باشد امکان اتصال به شیر آب میباشد که این امکان را برای شما صاحبان هتل فراهم مینماید بدون نیاز به پرکردن مخزن آب هر زمان که بخواهید بخ های تازه را دریافت نمایید بدون نیاز به پرکردن مخزن آب یخ ساز

ده ها مورد دیگر نیز وجود دارد که میتوانیم در مورد یک یخ ساز هتلی بیان کنیم تا شما در حین خرید آنها را رعایت کنید اما ما سعی کرده ایم تمامی این موارد را در نظر بگیریم و یک یخساز مناسب و ارزان قیمت را به شما معرفی نماییم که یخساز Aztech میباشد.

برای خرید یخساز های آزتک میتوانید به فروشگاه کولد میکر مراجعه فرمایید.

 

دیدگاه ها