نصب آبسردکن

نصب و راه اندازی آبسردکن
نویسنده am.admin تاریخ بهمن ۴, ۱۳۹۶ دسته وبلاگ

نصب آبسردکن

قبل از نصب آبسردکن باید از کلیه ی قطعات مکانیکی و الکتریکی آبسردکن آزمایش به عمل آید . آب سرد کن در کارخانه ی سازنده از مادهی مبرد ۱۲-R شارژ و سپس به بازار عرضه می شود ولی در صورت نیاز به شارژ مجدد باید طبق روشی که برای شارژ گاز یخچال بیان گردیده، عمل شود.

ابزار و وسایل مورد نیاز جهت نصب و راه اندازی آبسردکن

وصاله ها و ابزارآلات لوله کشی آب بهداشتی (از قبیل حدیده، آچار لوله گیر، آچار فرانسه، لوله بر، نوار تفلون، متر، لوله و وصساله های مورد نیاز)، ابزارهای برق کاری (فازمتر، پیچ گوشتی، انبردست، سیم چین، سیملختکن، دم باریک، چسب برقی، کابل ۵ / ۲×۲) و کلیه ی ابزار و وسایل مورد نیاز جهت نصب آبسردکن تهیه نماید.

آبسردکن - نصب آبسردکن

نصب آبسردکن

مراحل انجام کار

۱- دستگاه اب سردکن را در محلی نصب خود قرار دهید

۲- با رعایت کلیه ی نکات فنی و استانداردها (که در کارگاه تأسیسات بهداشتی یاد گرفتید) و با استفاده از ابزارآلات لوله کشی، آب تغذیه ی آب سردکن را وصل کنید (آب شهر را به آب سردکن وصل کنید).

۳- لوله ی تخلیه ی آب سردکن را با استفاده از سیفون به سیستم فاضلاب وصل کنید.

۴- مسیر آب ورودی به آب سردکن را باز کنید تا مخزن دستگاه پر شود.

۵ – بدنه ی فلزی دستگاه را با استفاده از یک رشته سیم ۲/۵×۱ به سیستم اتصال زمین وصل کنید.

۶- برق دستگاه را با استفاده از ابزارآلات برق کاری و کابل، ۲/۵×۲ تأمین کنید به طوری که بر سر راه برق آب سردکن فیوز مستقلی وجود داشته باشد.

حتماً بخوانید :   یخچال های مصنوعی

۷- آب سردکن را طبق دستور کار شماره ی ۲ فصل چهارم نشستیابی کنید.

۸ – آب سردکن را طبق دستور کار شماره ی ۳ فصل چهارم و کیوم کنید.

۹- آب سردکن را طبق دستور کار شماره ی ۴ فصل چهارم شارژ کنید به طوری که فشار مکش بین ۵psig الی ۱۰psig باشد و لوله ی مکش سیستم در حد عرق کردن سرد شود و آمپر دستگاه با جریان نامی آن برابر باشد.

۱۰- دستگاه را روشن کنید. پس از نیم الی یک ساعت بایستی آب درون مخزن در حد دمای C ۵ الی C ۸ سرد شده باشد.

خرید آبسرد کن

در صورتی که قصد خرید آبسردکن را دارید ، وب سایت کولد میکر (  گروه صنعتی اسکندری ) مفتخر است تا با بیش از ۲ دهه تجربه آماده پاسخگویی به نیازهای صنعتی هموطنان گرامی باشد. شما می توانید همین حالا با کارشناسان فروش ما تماس حاصل کرده و با از طریق وب سایت سفارش خود را مستقیم از کارخانه آبسردکن سفارش دهید.

دیدگاه ها