نکات مهم در خرید آبسردکن

نکات مهم در خرید آبسردکن
نویسنده امین تاریخ فروردین ۲۷, ۱۳۹۷ دسته مقالات

نکات مهم در خرید آبسردکن

آبسردکن ها وسائلی هستند که برای خنک و سرد کردن آب در هوای گرم استفاده می شوند. آبسردکن هایی که امروزه تولید می شوند صرفا آب خنک و سرد را تولید نمی کنند بلکه توانایی تولید آب گرم و ولرم را نیز دارند و برای تهیه آب گرم و جوشیده مورد نیاز برای قهوه ، چای و سایر نوشیدنی های گرم نیز می توانید از آن ها استفاده کنید.

خرید آبسردکن

در خرید آبسردکن ها باید به موارد مختلف توجه کنید. محل استفاده از آبسردکن یکی از مهمترین موارد در خرید آبسردکن است. معمولا در منازل از آبسردکن های فانتزی رومیزی استفاده می شود. در مکان های دیگر مانند محیط های تجاری استفاده از آبسردکن های منبع دار بسیار مرسوم است.

نکات مهم در خرید آبسردکن

اگر به دنبال تامین آب آشامیدنی در دفاتر اداری هستید بهتر است از آبسردکن های یخچال دار استفاده کنید. استفاده از آبسردکن های یخچال دار شما را از تهیه مجزای یخچال برای محیط کسب و کارتان بی نیاز می کند.

در مکان های عمومی مانند سالن های ورزشی و ورزشگاه ها ، مساجد بزرگ و هیئت ها و معابر عمومی استفاده از آبسردکن های صنعتی مرسوم است. این آبسردکن ها از نوع آبسردکن ها اتصال مستقیم به آب شهری هستند.

در مکان های بزرگ عمومی مانند پارک ها و خیابان ها از آبسردکن های عمومی استفاده می شود. این آبسردکن ها نیز از نوع آبسردکن های اتصال مستقیم به آب شهری هستند.
از دیگر موارد مهم در خرید آبسردکن ها که باید به آن ها توجه کنید ، برند این محصولات است. آبسردکن های موجود در بازار ایران با برندهای داخلی و خارجی موجود هستند.

حتماً بخوانید :   یخ خرد کن

آبسردکن خارجی

در میان برندهای معتبر خارجی می توان به هیوندای و سامسونگ اشاره کرد. این آبسردکن ها از بهترین آبسردکن های موجود در بازار هستند. اما نکته مهمی که از آن نباید غافل شوید این است که به دلیل تحریم ها ورژن های بدل این برندها نیز در بازار ایران موجود است. بنابراین در خرید این دستگاه ها باید حتما به اصل بودن آبسردکن دقت کنید.

آبسردکن های آزتک ساخت ترکیه نیز از آبسردکن های بسیار قدرتمند هستند که توسط گروه صنعتی اسکندری وارد کشور می شوند. این آبسردکن ها تحت لیسانس کشور ایتالیا ساخته می شود و دارای یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش گروه صنعتی اسکندری می باشند.

در میان برندهای ایرانی می توان به برندهایی مانند آدمک ، ایستکول و گروه صنعتی اسکندری اشاره کرد. آبسردکن های گروه صنعتی اسکندری با استفاده از کمپرسورها و کندانسورهای قدرتمند ساخته می شوند. برای جلوگیری از زنگ زدگی و آلودگی آب از استیل نگیر غیرمغناطیسی در ساخت مخزن این آبسردکن ها استفاده می شود.

دیدگاه ها