کاهش وزن با خوردن یخ

کاهش وزن با خوردن یخ
نویسنده am.admin تاریخ تیر ۷, ۱۳۹۶ دسته وبلاگ

کاهش وزن با خوردن یخ

کاهش وزن با خوردن یخ : یکی از فواید یخ از بین بردن چربی ها میباشد، اگر شما هم میخواهید اندامی مناسب داشته باشید باید نکاتی که در این مطلب گفته میشود را نکته به نکته رعایت فرمایید، البته یخ را باید در زمان مناسب و درست بخورید تا موثر واقع گردد.

اگر به صورت منظم و رزانه به صورت ناشتا بتوانید آب بخورید باعث حفاظت از بدن شما میگردد و در نتیجه چیبی های مضر را از بین میبرد. البته خوردن آب یخ به صورت ناشتا در صبحگاه ها نیز از بروز بیماری های قلبی و سکته مغزی جلوگیری مینماید در کنار این موارد آب یخ فعالیت بدن را نیز کاملاً افزایش میدهد. به طور متوسط هر انسان به نوشیدن ۸ لیوان آب در شبانه روز احتباج دارد و این یعنی جدوداً دو لیتر آب آشامیدنی در شبانه روز ، البته افرادی که اضافه وزن دارند نیاز به ۱ لیوان آب اضافی به ازای هر ۱۰ کیلو اضافه وزن دارند.

رفع چاقی و اضافه وزن با آب یخ

امروزه چاقی یکی از معضلاتی است که بسیاری از افراد با این موضوع درگیرند و حتی به دنبال یک راه آسان و معجزه آسایی میگردند تا اضافه وزن خود را کاهش دهند، اما باید واقعاً گفت که هیچ راه معجزه آسایی وجود ندارد و تنها راه حل این موضوع این است که مقدار کالری سوزانده شما بیشتر از مقدار کالری دریافتی شما باشد. بررسی ها نشانن داده است که نوشیدن آب یخ در صبحگاه باعث تامین انرژی شما میشود و باعث احساس شادی و نشاط نیز میگردد.  علاوه بر این آب یخ باعث میشود تا مشکلات کبدی شما برطرف گرددالبته این برای افرادی توصیه میگردد که دارای کبد چرب هستند.

حتماً بخوانید :   فواید یخ پولکی

مطالعات انجام شده نشان میدهد که آب یخ باعث افزایش سوزاندن کالری در بدن میگردد لذا هرچقدر آب بیشتری بنوشید وزن بدن کمتری خواهید داشت.

 

دیدگاه ها