یخساز خانگی ایرانی و خارجی

یخساز خانگی ایرانی و خارجی
نویسنده am.admin تاریخ اردیبهشت ۳, ۱۳۹۷ دسته مقالات

برندهای یخساز خانگی ایرانی و خارجی

در سال های گذشته استفاده از یخچال برای تولید یخ و خنک کردن آب آشامیدنی متداول بود. حتما شما هم به نحوی قرار دادن ظروف آب برای ایجاد یخ در فریزر یخچال ها را تجربه کرده اید و می دانید که یکی از معایب این کار احتمال ریختن آب و یخ بستن در داخل فریزر است. در حال حاضر در بازار انواع یخساز خانگی مختلف وجود دارد که به جای یخچال می توانید از آن ها برای تهیه یخ مورد نیاز مصرفی تان استفاده کنید.

انواع یخ ساز

یخ سازها در انواع مختلف خانگی ، رستورانی ، کافی شاپی و صنعتی و با ظرفیت های متفاوت تولید می شوند. یخسازهای صنعتی دارای ظرفیت تولید یخ بسیار بالایی نسبت به یخ ساز های خانگی هستند. در بازار ایران یخسازهای برندهای مختلف ایرانی و خارجی وجود دارند که هر کدام از آن ها دارای مزایا و معایب خاص خود هستند که در ادامه به دو نمونه از آن ها اشاره می کنیم.

یخساز خانگی خارجی

در میان یخسازهای با برند خارجی می توان به یخسازهای قدرتمند سامسونگ اشاره کرد. اگرچه یخسازهای سامسونگ از کیفیت بسیار مناسبی برخوردارند ولی یکی از مهمترین معایب آن ها وجود یخسازهای بدل با برند سامسونگ در بازار است که خریداران در صورت عدم داشتن اطلاعات کافی در مورد یخسازها ممکن است که در خرید یخسازهای با این برند با اشتباه مواجه شوند. وجود یخسازهای بدل با این برند در بازار به دلیل تحریم های تجاری و اقتصادی علیه ایران است.

یخساز خانگی ایرانی

برخی از کارخانه های ایرانی سازنده دستگاه های یخ ساز نیز با ارتقای کیفیت محصولات تولیدی خود ، یخسازهای با کیفیت در حد برندهای معتبر جهانی مانند سامسونگ تولید می کنند. برای نمونه یخسازهای با برند آزتک از بهترین نمونه یخسازهای ایرانی موجود در بازار هستند که با استفاده از قطعات صد در صد اصل ایتالیایی و ترکیه ای ساخته می شود. این دستگاه های یخ ساز با یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش گروه صنعتی اسکندری ارائه می شوند.

حتماً بخوانید :   بررسی آبسردکن یخچال دار آرابهین پارس (ساخت ایران)

یخ ساز های آزتک ساخت گروه صنعتی اسکندری با ۲۵ سال سابقه تولید دستگاه های حرارتی و برودتی و واحد تولیدی برگزیده خانه صنعت در سال ۹۵ ، تحت استانداردهای CE اروپا تولید و در بازار با قیمت بسیار مناسبی به فروش می رسند.

دیدگاه ها