یخساز کوچک

یخساز کوچک
نویسنده امین تاریخ اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۷ دسته مقالات

یخساز کوچک

محدودیت فضا یکی از مشکلاتی است که در اکثر منازل کوچک و مخصوصا در آشپزخانه ها مشاهده می شود. به همین دلیل خانم های خانه دار سعی می کنند که وسائل و تجهیزاتی را خریداری کنند که علی رغم داشتن اندازه کوچک راندمان و کارایی بیشتری دشته باشند. البته زیبا و شیک بودن وسائل خانگی نیز از معیارهای مهم خرید وسائل خانگی است که در کنار کوچک بودن آن ها مد نظر افراد قرار می گیرد.

همانطور که از اسمشان پیداست ، یخسازها وسائلی هستند که برای تولید یخ مورد نیاز آب آشامیدنی و سایر نوشیدنی ها کاربرد دارند. یخسازها در انواع مختلف من جمله انواع یخسازهای کوچک و خانگی ساخته می شوند. یخساز خانگی ۱۰ کیلویی و ۱۲ کیلویی آزتک از جمله یخسازهای با ابعاد کوچک خانگی هستند که برای استفاده در منازل و کافی شاپ ها بسیار مناسب هستند.

ویژگی منحصر به فرد یخسازهای کوچک آزتک جمع و جور بودن آنهاست زیرا به دلیل داشتن ابعاد بسیار کوچک قابل استفاده در فضاهای کوچک مانند کنار کابینت ها هستند. این یخسازهای ترکیه ای تحت لیسانس ایتالیا ساخته می شوند و در ساخت آن ها استاندارهای CE اروپا رعایت می شود. استفاده از این یخسازها بسیار آسان است و بدون نیاز به نصب و تنها با اتصال دو شاخه به برق می توان در حداقل زمان ممکن یخ تولید کرد.

یخسازهای خانگی آزتک از بدنه استیل نگیر غیرمغناطیسی بهره می گیرند. بدنه از این جنس ظاهر بسیار زیبایی را به یخساز می بخشد و مناسب برای هر دکوراسیونی است. علاوه بر این به دلیل ضد زنگ بودن این نوع از بدنه ها خطر زنگ زدگی در آن ها وجود ندارد. مخزن این دستگاه ها نیز مطابق با استاندارهای سازمان ملی استاندارد و وزارت بهداشت ایران از استیل نگیر غیرمغناطیسی ساخته می شوند.

حتماً بخوانید :   یخ خرد کن

استفاده از این کمپرسورهای قدرتمند از مزیت یخسازهای کوچک آزتک به شمار می رود که امکان تولید یخ در سریعترین زمان ممکن را برای این یخسازها می کند. باک یخسازهای کوچک آزتک از عایق بندی بسیار مناسبی برخوردار است و قادر است یخ تولید شده را حداکثر تا ۷۲ ساعت بدون ذوب شدن در خود ذخیره کند.

دیدگاه ها