یخ برای بهبود جوش و آکنه صورت

یخ برای بهبود جوش و آکنه صورت
نویسنده am.admin تاریخ تیر ۱۰, ۱۳۹۶ دسته وبلاگ

یخ برای بهبود جوش و آکنه صورت

برای بهبود جوش و آکنه صورت 2018 300x225 - یخ برای بهبود جوش و آکنه صورت

یخ برای بهبود جوش و آکنه صورت ۲۰۱۸

یخ برای بهبود جوش و آکنه صورت : چنانچه در صورت خوردن برخی غذاهای ، مشکلات هورمونی و یا استفاده از لوازم آرایشی که با پوستتان ناسازگار است جوش زده اید و یا آثار آکنه بر صورت خود مشاهده مینمایید میتوانید از یخ برای بهبود آن استفاده نمایید. برای اینکار کافیست ابتدا صورتتان را با استفاده از ژل های پاک کننده صورت کاملاً تمیز نمایید سپس با آب صورتتان را کاملاً شستشو دهید تا به طور کامل تمیز و پاک گردد. سپس کافیست صورت خود را خشک کرده و یخ را بر روی قسمتی که جوش یا آکنه وجود دارد قرار دهید در اکثریت موارد این مورد کاملاً پاسخگو بوده است.

یخ برای داشتن پوستی صاف

.png - یخ برای بهبود جوش و آکنه صورت

پوستی صاف با یخ

چنانچه میخواهید پوستی صاف ، پاک و بدون چروکی داشته باشید میتوانید سراغ یخ بروید!! برای از بین بردن اثرات خستگی بر روی چهره و صورت یک قالب یخ را کاملاً بر روی پوست صورت خود بمالید مخصوصاً در این میان زیر چشمها کاملاً رعایت گردد که یخ قرار گیرد زیرا کاملاً مفید است البته برای این کار بهتر است که یخ را در کیسه فریزری پیچیده و به صورت مستقیم به پوستتان نکشید.

علاوه بر این ها به جهت افزایش سرعت جریان خون کشیدن یک قالب یخ بر روی پوست صورت همانند ماساژ دادن آن کاملاً موثر است. اینها موارد بسیار کمی بود از مزیت های یخ برای پوست یخ به جهت فیکس کردن آرایش بر روی صورت نیز میتوانید از این موارد استفاده نمایید ، به این ترتیب که بعد از مرطوب کردن پوست، یک قالب یخ را روی پوست بچرخانید و سپس آرایش کنید. با این تکنیک ماندگاری آرایش روی پوست بیشتر می شود.

حتماً بخوانید :   آبسردکن EastCool مدل TM-SW600

یخ به جهت تسکین واریس 

واریس با یخ 300x210 - یخ برای بهبود جوش و آکنه صورت

درمان واریس با یخ

یخ برای مقابله با واریس کاملاً مفید است، برای این کار کافیست یخ را روزانه به مدت ۱۰ دقیقه در ۲ الی ۳ وعده بر روی مناطقی که واریس دارند بمالید، خاصیت تسکین دهندگی یخ باعث کاهش اثرات واریس در آن منطقه خواهد شد. برای بروز مشکلات در رگ های زیر پوستی نیز میتوانید هر دو روز یکبار از یخ به این صورت استفاده نمایید.

یخ به جهت تسکین آفت دهان 

مشکلات آفت دهان با یخ 300x133 - یخ برای بهبود جوش و آکنه صورت

رفع مشکلات آفت دهان با یخ

آفت های دهان زخم های دردناکی نیستند اما مشکل اینحاست که درمان این آفت ها بسیار به طول می انجامد. برای تسکین این قبیل مشکلات نیز میتوانید از یخ استفاده نمایید.  روی آفت ها یخ بگذارید و در طول روز چند بار این کار را تکرار کنید. حواستان باشد که یخ را به صورت کمپرس و به مدت چند دقیقه روی آفت ها قرار دهید.

یک دیدگاه
hossein

فروردین ۱۴, ۱۳۹۷ @ ۱۱:۱۸

پاسخ

با سلام خدمت تمامی دوستان.
من صورتم خیلی جوش میزد و از این راه استفاده کردم و واقعا جواب داد:باید روزی نیم ساعت ماسک زیر را در دو نوبت استفاده کنید:حنا+قارا+آب لیمو……..اگر میترسید صورتتون رنگ بگیره از حنا بی رنگ استفاده کنید.شاید حدود یکماه طول بکشه ولی خوب میشه…جواب گرفتید یه ایمیل به آدرس زیر بزنید،اگه سوالی هم دارید بپرسید جواب میدم.
hope137071@gmail.com

دیدگاه ها