یخ ساز پرنسس چینی

یخ ساز حرفه ای پرنسس چینی
نویسنده am.admin تاریخ اسفند ۲۳, ۱۳۹۶ دسته وبلاگ

یخساز پرنسس

یخساز پرنسس یکی از برترین مارک های دستگاه ساخت یخ میباشد که امروزه نسخه های بدل آن وارد بازار ایران شده است و حتی میتوان گفت هیچ آثاری از نسخه های اصلی این محصول در بازار ایران وجود ندارد و به کل نسخه های تقلبی و چینی که از کیفیت بسیار پایینی برخوردارند به نام یخساز اصل پرنسس به فروش میرسد، دستگاه های تقلبی بیشتر به اسم دستگاه یخساز پرنسس اصل تحت لیسانس هند تولید میشوند که طبیعی تر جلوه دهند و اصل به نظر برسند.

یخ ساز پرنسس

یخ ساز پرنسس به گفته بسیاری از خریداران این دستگاه های یخساز تقلبی بعد از خرابی هیچ نمایندگی یا خدمات پس از فروشی در این مورد پاسخگو نبوده است و این خود یکی از بزرگترین مشکلات یک دستگاه یخساز است.  قدرت نسخه اصلی این یخساز ۱۵۰ وات میباشد که قادر است در عرض حدود ۱۰ دقیقه ۱۲ قطعه یخ تحویل دهد اما متاسفانه فقط نسخه های تقلبی این محصول در بازار ایران موجود است و سازنده این دستگاه یخساز ایران را جزو کشورهایی قرار داده است که به هیچ عنوان امتیازی نخواهد داشت پس احتمال اینکه یخساز اصل پرنسس در ایران یافت شود امکان پذیر نیست. پس هر فروشنده ای که دستگاه یخساز پرنسس را به عنوان نسخه اصل قلمداد کرد مطمعاً باشید که بدل و کاملاً تقلبی میباشد.

خرید یخ ساز پرنسس

در هنگام خرید یخساز پرنسس به مارک و کشور سازنده آن دقت کنید چرا که طرح های چینی با کفیت بسیار پایین در بازار بسیار موجود است.

حتماً بخوانید :   آبسردکن صنعتی
دیدگاه ها