کارخانه کولد میکر

کولد میکر

کولد میکر (cold maker) یکی از وب سایت های مرجع در زمینه سیستم های سرمایشی میباشد که تا به این لحظه توانسته بهترین ها را به مشتریان خود ارائه نماید. شما دوستان عزیز میتوانید به راحتی انواع سیستم های سرمایشی همانند یخساز ها و آبسردکن های مختلف را مشاهده فرمایید که دارای ۱۲ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش از جانب سایت EIG میباشند. EIG یکی از برترین سازندگان یخساز و آبسردکن در ایران میباشد که با بیش از ۲۵ سال سابقه فعالیت در این زمینه توانسته بهترین ها را با نهایت تکنولوژی تولید نماید. وب سایت کولد میکر از سوی دیگر وارد کننده انواع آب سرد کن و یخ ساز نیز میباشد و در این زمینه نیز به خوبی عمل کرده است چراکه این وب سایت فروشگاهی همیشه سعی بر این داشته تا بهترین سیستم های سرمایشی و البته با کیفیت ترین سیستم های سرمایشی را با نازل ترین قیمت در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد. وب سایت فروشگاهی کولد میکر در حال حاظر تنها دستگاه های آبسردکن و یخسازی را به فروش میرساند که ضمانت اصل بودن آنها موجود باشد و هیچ نوع تقلبی از آنها در بازار ایران موجود نیاشد ، البته کیفیت ساخت یخساز های وارداتی نیز در نهایت خود میباشد.

کیفیت

کیفیت یکی از مواردی است که وب سایت کولد میکر توجه ویژه ای به آن داشته است ، یخساز ها و آبسردکن های ارائه شده در این وب سایت ساخت ترکیه تحت لیسانس ایتالیا میباشند که مخصوص مناطق گرم و حاره ای طراحی و تولید شده اند و شما میتوانید با خیالی راحت حتی در مناطق گرمسیری نیز از این یخساز ها و آبسردکن ها استفاده نمایید. کیفیت طراحی و تولید در این محصولات مطابق با آخرین استاندارد های اروپا میباشد که نهایت کیفیت را پس از کنترل کیفی پند مرحله ای ارائه مینمایند.

گارانتی محصولات ارائه شده در کولد میکر

تمامی دستگاه های آب سردکن و یخ ساز که رد وب سایت فروشگاهی کولد میکر ارائه میشود دارای ۱۲ ماه گارانتی بدون قید و شرط و ۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشد ، شما عزیزان میتوانید این محصولات را با خیالی راحت خریداری کرده و از آنها استفاده نمایید. گارانتی شامل تمامی قطعات دستگاه خریداری شما خواهد شد ، البته لازم به ذکر است که ارائه دهنده گارانتی کارخانه گروه صنعتی اسکندری بوده که موسوم به EIG میباشد که یکی از قدیمی ترین ها در زمینه ارائه گارانتی برای سیستم های سرمایشی همانند یخساز و آبسردکن شناخته شده است. 

خدمات پس از فروش محصولات کولد میکر

خدمات پس از فروش دستگاه های یخساز و دستگاه های آبسردکن cold maker نیز توسط گروه صنعتی اسکندری (EIG) ارائه میشود ، برای تمامی محصولات خدمات پس از فروش ۱۰ ساله در نظر گرفته شده است که به معنی تامین قطعات یدکی تا مدت زمان ۱۰ سال میباشد. البته این ده سال پس از اتمام گارانتی آغاز میگردد و به معنی دیگر شما ۱۱ سال تضمین تامین قطعات یدکی محصول را دریافت خواهید نمود.